Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Yamaha XT125

€1,200
Trupi:Super Sport

Shitet YAMAHA XT125 i 2010,ne gjendje shum te mire,grupi super gjendje i pahapur asnjeher.Motorri esht me 5 marsha me freksion shum ekonomik.Ka nevoje vetem per frenat para asnje gje tjeter.Aktualisht esht i mbyllur ne garazh nuk perdoret.Bateri e re dhe rregullator i sapo vënë.Nderrohet me motorr tjeter vetem me letra +/- ne varesi te modelit.Cmimi pak i diskutueshem vetem nga afer !

  • 067Tregoni telefonin
  • Gramsh
  • 29 Nëntor 2022
Support Ukraine