Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Yamaha Tricity

€3,200
Trupi:Skuter (motoçikletë e vogël)

Shitet Yamaha Tricity 125cc --- ABS --- 2 celesa --- 2015 ---- 24.000km ---- sapo ardhur nga zvicrra --- bateria e re--- vaji dhe filtrat sapo nderruar --- me
dogane gati per targa

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 13 Tetor 2022
Support Ukraine