Shto te të preferuarat

2012' Yamaha Model Tjeter

€8,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Trupi: Për Rrugë të Gjata

I sapo ardhur nga Zvicra .Motori eshte ne gjendje perfekte Doganen si dhe te gjitha sherbimet tjera i ka te pagume.Motori gjindet ne Kosove

  • +38Tregoni telefonin
  • Gjirokastër
  • 16 Gusht 2019
Shiteni Makinën Tuaj