Gjeni Motorin 

Vespa

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Vespa Cosa

  €400

  2010' Vespa Cosa

  I skaduar14 Dhjetor 2017, Tiranë

  Shitet vespa cosa i restauruar.Ose nderrohet me vespa 50cc.. 125cc.. special (Pa dokumenta) 

  Shto te të preferuarat

 • €1,200

  1970' Vespa Primavera

  I skaduar12 Tetor 2017, Durrës

  Shitet vespa speciale epoca Motorri sapo eshte restauruar nga pjeset mekanike, si guzhinjeta , guina , fasho piston , bjelle , cilinder , dhe freksion ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj