Shto te të preferuarat

2010' Suzuki

€4,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Trupi: Për Rrugë të Gjata

Suzuki Gladius 650,
21,000 KM te kaluara , i ardhur ne muajin Maj 2018 nga Italia, gjendje perfekte.
Dokumentat te prera deri ne Maj 2019.
Motorri eshte shume i manovrueshem dhe shume praktik edhe per qytet.
645cc, Marmita HP Course Origjinale,
sherbimet te gjitha te bera ne kohe.
Gomat e reja 100% te sapo nderruara Michelin Pilot Power.

Shiteni Makinën Tuaj