Shto te të preferuarat

1999' Peugeot

€500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1999 Peugeot në Durrës, Shqipëri
  • 1999 Peugeot në Durrës, Shqipëri
  • 1999 Peugeot në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Skuter (motoçikletë e vogël)
Zhvendosje:100 cc

Peugeit 99 cc me ndezje me bateri dhe me mizmato ne gjendje shum te mire sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa

Shiteni Makinën Tuaj