Gjeni Motorin 

Kymco

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,200

  2006' Kymco

  21 Maj 2020, Durrës

  Shitet Kymko 500 cc viti 2006 sherbime te sapo bera filtra vaj goma kandele ferrota deri ne maj 2020 cmimi i diskutushem. 

  Shto te të preferuarat

 • €1,200

  2010' Kymco Agility

  16 Prill 2020, Tiranë

  Shitet Kymco Agility 150 cc. Motorri esht 4 kohesh shum ekonomik. Motorri esht ne gjendje shum te mir Cmimi i diskutueshem! Mundesi nderrimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Kymco

  €550

  1999' Kymco

  I skaduar8 Shkurt 2018, Tiranë

  kymco dik 150cc viti 1999 me targa dhe dokumenta te paguara deri ne prrill 2018 ne gjendje shum te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Kymco 150

  €1,000

  2003' Kymco 150

  I skaduar7 Shtator 2017, Tiranë

  Me 12000 km origjinale, dokumenta dhe targa te rregullta, kosh, dhe dy kaska. Ky cmim eshte i vlefshem deri me 20 shtator. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj