Gjeni Motorin 

Motorët në Tiranë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €3,800

  2014' Aprilia

  4 Qershor 2020, Tiranë

  Shes aprilia dorsoduro 750 cc i vitit 2014. Ka 17000 km , vaj dhe filtra te nderruara Me targa shqiptare dokumenta te paguara. Ne gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,900

  2006' Honda

  28 Maj 2020, Tiranë

  Shitet motorr Honda VTX per arsye nderrimi kategorie. Motorri eshte ne gjendje perfekte dhe sherbimet jane kryer rregullisht. Cilindrata 1312 cc Sherbimet e sapo kryera ... 

  Shto te të preferuarat

 • €800

  2005' Kawasaki Z750

  14 Maj 2020, Tiranë

  Kerkoj kawasaki z750 ne gjendje te mire pa letra 800 euro maksimumi 

  Shto te të preferuarat

 • €6,750

  2007' BMW

  23 Prill 2020, Tiranë

  Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te paguara per 1 vit.40000 Km Gomat dhe vaji te sa po ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,200

  2010' Kymco Agility

  16 Prill 2020, Tiranë

  Shitet Kymco Agility 150 cc. Motorri esht 4 kohesh shum ekonomik. Motorri esht ne gjendje shum te mir Cmimi i diskutueshem! Mundesi nderrimi. 

  Shto te të preferuarat

 • €1,000

  2003' Aprilia Atlantic

  I skaduar26 Mars 2020, Tiranë

  Aprilia Atlantic 200 cc viti 2003 me dokumenta te rregullta me goma te reja 

  Shto te të preferuarat

 • €1,200

  2007' Yamaha X-City

  I skaduar19 Mars 2020, Tiranë

  Shitet motorri yamaha 270 cc x city 300 . Me letra shqiptare te rregullta , ne gjendje shum te mire grup te sapo nderruar , ... 

  Shto te të preferuarat

 • €850

  2005' Aprilia SR

  I skaduar5 Mars 2020, Tiranë

  gjendja 10/10 e gatshme per cdo lloj prove 50cc letrat te sapo paguara kontakti ne whats up Cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • €900

  1999' Yamaha

  I skaduar27 Shkurt 2020, Tiranë

  Shes yamaha majestic 1999 ne gjendje te mir pune .125Cc nuk ka nevoj vetem me patent makine ngitet. 

  Shto te të preferuarat

 • €8,900

  2011' Harley-Davidson

  I skaduar13 Shkurt 2020, Tiranë

  Shitet Harley Davidson 883 Sposter,me dokumenta shqiptare ardhur nga zvicra shum pak i perdorur ne Shqiperi,20.000 km,ne gjendje shum te mire me targa.nderrohet me foristrade ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj