Gjeni Motorin 

Motorët në Tiranë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €1,000

  2003' Aprilia Atlantic

  26 Mars 2020, Tiranë

  Aprilia Atlantic 200 cc viti 2003 me dokumenta te rregullta me goma te reja 

  Shto te të preferuarat

 • €1,200

  2007' Yamaha X-City

  19 Mars 2020, Tiranë

  Shitet motorri yamaha 270 cc x city 300 . Me letra shqiptare te rregullta , ne gjendje shum te mire grup te sapo nderruar , ... 

  Shto te të preferuarat

 • €850

  2005' Aprilia SR

  5 Mars 2020, Tiranë

  gjendja 10/10 e gatshme per cdo lloj prove 50cc letrat te sapo paguara kontakti ne whats up Cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • €900

  1999' Yamaha

  27 Shkurt 2020, Tiranë

  Shes yamaha majestic 1999 ne gjendje te mir pune .125Cc nuk ka nevoj vetem me patent makine ngitet. 

  Shto te të preferuarat

 • €8,900

  2011' Harley-Davidson

  13 Shkurt 2020, Tiranë

  Shitet Harley Davidson 883 Sposter,me dokumenta shqiptare ardhur nga zvicra shum pak i perdorur ne Shqiperi,20.000 km,ne gjendje shum te mire me targa.nderrohet me foristrade ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,620

  2007' Aprilia Atlantic

  30 Janar 2020, Tiranë

  Eshte ne gjendje shum te mire, e shume i paster vetem ni Pronar ka pas motorrin Km 27 origjinal me 2 celsa me Cip Cmimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • €700

  2000' Aprilia Leonardo

  I skaduar21 Nëntor 2019, Tiranë

  APRILA LEONARDO NE GJENDJE SUPER TE MIRE,CMIMI I DISKUTUESHEM 

  Shto te të preferuarat

 • €900

  1999' Yamaha

  I skaduar14 Nëntor 2019, Tiranë

  Shes yamaha majestic 1999 ne gjendje te mir pune .125Cc nuk ka nevoj vetem me patent makine ngitet. 

  Shto te të preferuarat

 • €2,600

  2006' Honda CBF

  I skaduar24 Tetor 2019, Tiranë

  Shitet ndrohet Honda Hornet cb 600 cc.viti 2006,marmit extra Mivv,portotarg extra,filter ajri BMC sportiv,gomat 90%.40000 km,letrat deri ne qershor 2020 te rregullta dhe per jasht ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,500

  2007' BMW

  I skaduar17 Tetor 2019, Tiranë

  Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te paguara per 1 vit.36000 Km Gomat dhe vaji te sa po ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj