Gjeni Motorin 

Motorët në Durrës

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Yamaha

  €800

  2000' Yamaha

  9 Prill 2020, Durrës

  Shitet yamaha 250cc ne gjendje super te mire , goma te reja dokumenta+ siguracion deri ne fund te gushtit 2020 . I gatshem per cdo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Auto Moto Audi A4

  €10,900

  2013' Auto Moto Audi A4

  7 Mars 2020, Durrës

  Naftë 80000 km  Automatike  Gri metalik 

  OKAZION !!! SHITET PER ARSYE EMIGRACIONI AUDI A4, 2013, NAFTE, KAMBIO AUTOMATIKE, FULL OPTION NE GJENDJE PERFEKTE SI E RE !!! BLERE 17.000€ me fature ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,700

  2015' Honda Vision

  I skaduar5 Dhjetor 2019, Durrës

  Honda Vizion 110 viti 07/2015 , km 8340, në gjendje të shkëlqyer me doganë të paguar. Shumë ekonomik , konsum 1.8 liter për 100 km ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,500

  2013' Honda CBR

  I skaduar13 Dhjetor 2018, Durrës

  Motorri eshte akull ska nevoj per reklame,me letra te paguara deri ne gusht 2019. 

  Shto te të preferuarat

 • €1,500

  1996' Honda Shadow

  I skaduar23 Nëntor 2018, Durrës

  600 cc, Naftë 34400 km  Mekanike  Blu metalik 

  bleres serioz! 

  Shto te të preferuarat

 • €2,800

  2003' Honda Transalp 650

  I skaduar11 Tetor 2018, Durrës

  Honda Transalp 650 viti prodhimit 2003. Gjendja motorrike dhe estetike shum e mire dhe shume pjese ekstra te perfshira. Me pak km dhe me letra ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,800

  2008' Suzuki SV

  I skaduar4 Shtator 2018, Durrës

  Suzuki SV1000 Me letra 4 marmita akrapovic te vona me vler 1500€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Suzuki Burgman 650

  €3,700

  2007' Suzuki Burgman 650

  I skaduar17 Prill 2018, Durrës

  650 cc  

  Shitet suzuki burgman 650 executive. Cambio automat dhe sekuencial. Pasqyra elektronike. Xham elektronik. Abs.Buton start. 29000 km. Motorri esht ne gjendje perfekte.sherbimet te sapobera. Goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Honda

  €3,000

  2010' Honda

  I skaduar7 Mars 2018, Durrës

  Naftë 93000 km  Mekanike  Argjendi 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Honda

  €2,600

  2015' Honda

  I skaduar19 Janar 2018, Durrës

  Motorr ne gjendje Te shkelqyer me dek shqipetare Te paguara dhe me goma Te reja shitet per mospordorim bejme dhe nderrim me ndonje makine benzin ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj