Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Volkswagen Golf

  €5,300

  2007' Volkswagen Golf

  20 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Cmimi5300 €,me dogane,i diskutueshem. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Passat

  €5,300

  2005' Volkswagen Passat

  20 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Cmimi5300 €, me dogane,i diskutueshem. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Caddy

  €9,200

  2012' Volkswagen Caddy

  20 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Caddy

  €4,700

  2005' Volkswagen Caddy

  19 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  ....tagMERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Caddy

  €4,800

  2007' Volkswagen Caddy

  18 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Telefon 068 50 17 692 whatcpp 

  Shto te të preferuarat

 • €4,300

  2005' Volkswagen Golf

  17 Shkurt 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Cmimi 4300€,me dogane(TVSH),i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €3,900

  2006' Volkswagen Passat

  17 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  VW Passat sw. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. JO NDËRRIM. MUNDËSI BLERJE ME KËSTEMe doganë të paguar. Viti 11/2006. Motor Diesel. Cilindrata 1960. Euro 4. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Passat

  €4,200

  2005' Volkswagen Passat

  17 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  VW Passat SW Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTEMe doganë të paguar. Viti 2005. Cilindrata 1960. Motor diesel. 191 mijë KM. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €5,100

  2006' Volkswagen Golf

  15 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 180000 km  Automatike  

  Volkswagen Golf 5Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTEKambjo AUTOMATIKE DSG. JO NDËRRIM. Me doganë të paguar. Viti 2006. Motor 1.9 Naftë.180 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €3,800

  2005' Volkswagen Golf

  15 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Viti i prodhimit 2005. Kambio manuale. Klima bi zona. Air bag. Abs. Esp. Radio FM/AM- AUX-Memory card. Kompjuter board. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Hapje dhe ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj