Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €3,000

  2003' Volkswagen Golf

  18 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Dokumenta deri mars 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Yaris

  €4,500

  2009' Volkswagen Yaris

  18 Shtator 2019, Durrës

  Naftë 130000 km  Mekanike  E zezë 

  Toyota Yaris 1.4 Nafte Viti 2008 Kambio manuale 130.135 kilometra me liber servisi E sppo ardhur Italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:4500euro i diskutueshem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €5,400

  2006' Volkswagen Passat

  17 Shtator 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touran

  €5,000

  2005' Volkswagen Touran

  17 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  VW Touran 2.0 tdi viti 2005 . automatik DSG , komanda ne timon, navigator, sendilie me ngrohje, 6+1 vende, feneret xenon, sensor parkimi, gomat 90% ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Passat

  €6,500

  2008' Volkswagen Passat

  17 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  Vw passat , kamio automatik , viti 2008-2009 , sensor para dhe mbrapa ,ekran i madhe ,dvd , navi ,sedile lekure me ngohje, sallon shume ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf

  €6,500

  2008' Volkswagen Golf

  15 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  shes vw golf 5 plus united,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,me klima tronic,ngrohje sediljesh,radio cd,mp3 touch screen,kompjuter bordi,pilot automatik,opsione ne timon,drita+fshirse automatike,4 xhama elektrik,pasqyra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Touran

  €4,200

  2006' Volkswagen Touran

  15 Shtator 2019, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Turan benzi_gaz 1.6 viti 2006 dogane e paguar disqe 16 goma 90% xhama t zinj original kompjuter bordi 4+1 vende radio cd clima sensore shiu ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €3,999

  2006' Volkswagen Passat

  15 Shtator 2019, Kukës

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  VW PASSAT COMFORTLINE. NDODHET NE KUKES MOTOR 1.9 TDI — 77kw SUPER EKONOMIK. VITI FUND 2005, MODEL 2006 KLIMATRONIK -- DUAL MODE -- DY ZONALE. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Volkswagen Jeta

  €13,000

  2015' Volkswagen Jeta

  14 Shtator 2019, Tiranë

  1800 cc, Benzinë 65000 km  Automatike  E zezë 

  Benzine 1.8L, L4 turbo SOHC 8-valvula, 170 Kuaj Fuqi\\\\r\\\\nAutomatike, Dual-zone Klima, Baxha, Bluetooth.\\\\r\\\\n\\\\r\\\\nE sapotarguar me dokumenta te paguara per nje vit.\\\\r\\\\nMakina eshte ne gjendje perfekte, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Volkswagen Tiguan

  €13,900

  2013' Volkswagen Tiguan

  14 Shtator 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj