Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2014' Audi Q7

  €45

  2014' Audi Q7

  I skaduar16 Nëntor 2017, Tiranë

  6000 cc, Naftë 90000 km  Automatike  E zezë 

  Ju lutem me shkruani ne Jyd5089@gmail.com per me shum info 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz CLS 320

  €14,500

  2007' Mercedes-Benz CLS 320

  I skaduar16 Nëntor 2017, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  CLS 320 nafte kamio automatike ,2007 ,klima ,navigator,sensor parkimi,perde mbrapa,xeno,pasqyra elektrike dhe me palosje 174000 km origjinale te tajlanduara tek Mercedes. fb .auto amati 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Toyota Rav 4

  €15,500

  2010' Toyota Rav 4

  I skaduar16 Nëntor 2017, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Toyota Rav 4 kambio automatike 2.2 nafte 2010 navigator me tac,marsha ne timon pasqyra elektrike dhe me palosje,sensor parkimi,xhama te zinj,aux,usb,bluetooth,me liber sherbimesh,sedilje elektrike dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' BMW 316

  €2,000

  1998' BMW 316

  I skaduar16 Nëntor 2017, Sarandë

  4000 cc, Benzinë 293450 km  Mekanike  

  Makina kilometrat i ka ber ne autostrad me km origjinale me sendile lekure me klima me disqe alumini me goma pothuajse te reja me liber ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Toyota Rav 4

  €14,000

  2010' Toyota Rav 4

  I skaduar16 Nëntor 2017, Tiranë

  2200 cc, Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  Ne gjendje perfekte 2.2 nafte ,kamio automatike,2010, klima,sedilje lekure elektrike me ngrohje dhe mefryrje,kamera te pasqyra,pasqyra elektrike dhe me palosje,usb,aux,bluetooth,xhama elektrik dhe te zinj 175000 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A4

  €65,000

  2006' Audi A4

  I skaduar16 Nëntor 2017, Krujë

  2100 cc, Naftë 210000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Caddy

  €6,500

  2010' Volkswagen Caddy

  I skaduar16 Nëntor 2017, Durrës

  1900 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' BMW X6

  €20,500

  2009' BMW X6

  I skaduar16 Nëntor 2017, Tiranë

  3000 cc, Naftë  Automatike  E kuqe 

  Shes BMW X6 full option.Ngjyra e kuqe viti i prodhimit fund 2009.Ne gjendje shume te mire me kilometrat e vet origjinale 195.00km.Te interesuarit te kontaktojne ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,200

  2006' Volkswagen Golf

  I skaduar14 Nëntor 2017, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Golf 5 kambio manuale 1.9 nafte 2006 174000 km me liber sherbimesh na ndiqni dhe ne fb ne auto amati 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz E 200

  €15,210

  2012' Mercedes-Benz E 200

  I skaduar14 Nëntor 2017, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR DHE E SAPO TARGUAR LETRA TE PAGUARA PER 1 VITE. MAKINA KA PAS VETEM 1 PRONAR. ME TE GJITHA SHERBIMET ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj