Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Toyota Rav 4

  €4,800

  2004' Toyota Rav 4

  I skaduar21 Gusht 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  

  Shitet per arsye mosperdorimi makina eshte ne gjendje te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Fusion

  €4,000

  2007' Ford Fusion

  I skaduar21 Gusht 2017, Durrës

  1600 cc, Naftë  Mekanike  E zezë 

  Makina esht e sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir ne taska dhe siguracoin te sapo paguar. Xhama dhe Pasqyra elektrike Xhami Perara ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Megane

  €2,000

  2003' Renault Megane

  I skaduar21 Gusht 2017, Korçë

  1500 cc, Naftë  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mira motorike dhe xhenerike 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Corolla

  €5,400

  2007' Toyota Corolla

  I skaduar21 Gusht 2017, Tiranë

  1400 cc, Naftë 134000 km  Automatike  Gri 

  TOYOTA COROLLA , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , VITI 27/10/2006 , MOTORR 1.4 D-4D ( NAFTE ) , 134.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME , ME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €5,500

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar21 Gusht 2017, Mallakastër

  2200 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina sapo ka ardhur nga belgjika m dogan te paguar dhe targa te rregullta belge deri ne daten 10 shtator eshte n gjendje shum te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1993' Mercedes-Benz 200

  €1,500

  1993' Mercedes-Benz 200

  I skaduar21 Gusht 2017, Durrës

  5000 cc, Naftë 290000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €4,900

  2005' Volkswagen Golf

  I skaduar21 Gusht 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 145000 km  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz E-Class

  €4,100

  2002' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar20 Gusht 2017, Pogradec

  220 cc, Naftë 205671 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shum te mir. Ne shkurt e kam futur nga gjermania. Eshte me celes rezerve. Te gjitha sherbimet i ka te bera. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan X-Trail

  €4,600

  2004' Nissan X-Trail

  I skaduar20 Gusht 2017, Fier

  2200 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  OKAZION.....Nisan x trail viti 2003-2004..4×4 nafte 2.2 i ardhur nga gjermania kilometra origjinale me liber servisi.sherbimet e bera. Gati per cdo dhoj prove...4600 euro i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Peugeot 106

  €2,000

  2001' Peugeot 106

  I skaduar20 Gusht 2017, Vlorë

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  Peugeot 106 viti 2001 Sherbime te sapo bera Goma 90% 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj