Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1995' Nissan Terrano

  €1,250

  1995' Nissan Terrano

  I skaduar1 Nëntor 2016, Berat

  2700 cc, Naftë  Mekanike  

  Esht n gjendje motorrin eka te pa sforcuar Sherbime t tera n koh shitet per arsye mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Chrysler Voyager

  €1,800

  1997' Chrysler Voyager

  I skaduar1 Nëntor 2016, Berat

  Naftë  Mekanike  

  Makina te gjendje shum te mire motorike Nuk ka pompen e kondicionerit Me dokumenta te regullta 28 janar 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Opel Astra

  €3,000

  2003' Opel Astra

  I skaduar1 Nëntor 2016, Berat

  1400 cc   Mekanike  

  5 litra/100km 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' BMW 320

  €2,000

  2000' BMW 320

  I skaduar1 Nëntor 2016, Berat

  Naftë 230000 km  Mekanike  

  Super okazion shitet per arsye emigrimi esht ne gjendje te mir nga jasht dhe super nga motori.. E kam sjell vet nga italia dhe esht ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz CLK

  €3,200

  2001' Mercedes-Benz CLK

  I skaduar1 Nëntor 2016, Gjirokastër

  Benzinë + LPG 2500 km  Automatike  

  Shitet benc clk 230 kompressor benzin gaz viti 2001 makina eshte ne ngjendje shum te mire nga ana motorike dhe xhenerike ka disqe 18 ince ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan X-Trail

  €4,700

  2003' Nissan X-Trail

  I skaduar1 Nëntor 2016, Tiranë

  2200 cc, Naftë 189120 km  Mekanike  

  Nissan X-Trail 2.2 nafte,viti 2003,me klima,xhama dhe pasqyra elektrike,mbyllje qendrore me pult,baxho te hapshme,goma 90%,me te gjitha sherbimet e kryera,e sapo ardhur nga Zvicra,ne gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz A-Class

  €3,700

  2004' Mercedes-Benz A-Class

  I skaduar1 Nëntor 2016, Gramsh

  Naftë 130000 km  Automatike  

  Shitet A clas 170 CDI kamie automat viti prodhimit 2004 motori 170 CDI naft pasqyra elektrike si dhe xhama elektrik , kondicjoner ,sensor parkimi para ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Navara

  €5,800

  2003' Nissan Navara

  I skaduar1 Nëntor 2016, Berat

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  shes nissan navara D22 2.5Di e importuar nga gjermania me dogan te paguar gati per targa 150 mij km origjinale e gatshme per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Megane

  €2,800

  2003' Renault Megane

  I skaduar1 Nëntor 2016, Tiranë

  Benzinë 72000 km  Mekanike  

  Makina sapo ka ardhur nga zvicra ska bere asnje klm ne shqiper sapo bera dokumentat. 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Peugeot 206

  €1,400

  2000' Peugeot 206

  I skaduar1 Nëntor 2016, Durrës

  1100 cc, Benzinë 141700 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune. Taksa deri ne fund te muajit Shkurt 2017 Shume ekonomike Me kondicioner, me bateri te re, me ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj