Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' BMW 530

  €6,900

  2005' BMW 530

  I skaduar12 Gusht 2017, Tiranë

  2993 cc, Naftë 242997 km  Automatike  E zezë 

  Makina esht ne gjendje shum te mir shum e paster ntapiceri dhe n llamarin km origjinale me liber sherbimesh te bmw 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf

  €6,800

  2007' Volkswagen Golf

  I skaduar8 Gusht 2017, Durrës

  2000 cc, Naftë 185156 km  Automatike  E bardhë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE.SEDILE LEKURE FENERE XENON NAVIGATOR KAMBJO AUTOMATIKE FULL OPTION...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Ford Focus

  €2,300

  2003' Ford Focus

  I skaduar8 Gusht 2017, Pogradec

  1800 cc, Naftë 210000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Fusion

  €3,700

  2007' Ford Fusion

  I skaduar8 Gusht 2017, Durrës

  1400 cc, Naftë 139224 km  Mekanike  Gri 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE.NAVIGATOR SENSOR PARKIMI FULL OPTION...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH DURRES...SHITET ME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €4,300

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar8 Gusht 2017, Durrës

  4000 cc, Naftë 290 km  Mekanike  

  Me dogan te paguar me letra te regulla. Letrat I mbarojn 04.08 2018 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Volkswagen Polo

  €1,300

  1997' Volkswagen Polo

  I skaduar8 Gusht 2017, Tiranë

  1896 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE MOTORRIKE DOKUMENTAT TE PAGUARA PER NJE VIT 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf

  €4,400

  2004' Volkswagen Golf

  I skaduar8 Gusht 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 134000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz 220

  €4,600

  2002' Mercedes-Benz 220

  I skaduar8 Gusht 2017, Tiranë

  220 cc, Naftë 232000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike .Nuk ka asnje gervishtje e ardhur nga gjermania me date 01.06.2017 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz E-Class

  €2,700

  1999' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar8 Gusht 2017, Durrës

  2200 cc, Naftë 320000 km  Automatike  Gri 

  Shitet per arsye te blerjes se nje makine te re. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Toyota Corolla

  €5,500

  2006' Toyota Corolla

  I skaduar8 Gusht 2017, Tiranë

  1400 cc, Naftë 145000 km  Automatike  Blu 

  TOYOTA COROLLA , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , VITI 07/2005 , MOTORR 1.4 D-4D ( NAFTE ) , 145.000 KM ME SHERBIME TE KRYERA , ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj