Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Mercedes-Benz A-Class

  €2,600

  2003' Mercedes-Benz A-Class

  I skaduar24 Maj 2017, Tiranë

  1700 cc, Naftë 220000 km  Automatike  Gri 

  Ä 170 cdi. E sa po ardhur nga Gjermania me Dogan te paguar. Ka Katalysator 4 pakete. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Opel Meriva

  €3,200

  2003' Opel Meriva

  I skaduar24 Maj 2017, Durrës

  1700 cc, Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Dogan te paguar..dhjetor 2013..etjj 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz E-Class

  €10,800

  2007' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar24 Maj 2017, Tiranë

  200 cc, Naftë 190000 km  Automatike  

  Mercedez benz.200EVO.cdi i vitit 2007. Ne gjendje super. Mundet ta coni ta kontrolloni kute doni. 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Mercedes-Benz C-Class

  €1,500

  1996' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar24 Maj 2017, Elbasan

  250 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje te mire dhe me dokumenta.deri ne tetor.te 2017 shitet.per arsye mos.pordorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Peugeot 207

  €7,500

  2010' Peugeot 207

  I skaduar23 Maj 2017, Tiranë

  1400 cc, Naftë 55000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €4,000

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar23 Maj 2017, Tiranë

  200 cc, Naftë 211000 km  Automatike  

  Shitet Mercedes Benz C200 viti 2001 me 214.000km te cilat vetem 20 mije ka bere ne Shqiperi.\\r\\nEshte blere me Gjermani para 2 vitesh dhe i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Volkswagen Passat

  €2,100

  1997' Volkswagen Passat

  I skaduar23 Maj 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 230000 km  Mekanike  Gri 

  makina eshte ne gjendje sh te mire motorike dhe gjenerike. shitet per arsye mos perdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €7,500

  2006' Volkswagen Passat

  I skaduar23 Maj 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 200000 km  Automatike  Kafe 

  Vw Passat 2006 Highline 2.0 TD-I(e kuqe) 125 kW-170 PS Automatike DSG. Me liber sherbimesh cdo sherbimi bere eshte i shoqeruar me fature sherbimi. Letrat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Jeep Grand Cherokee

  Të diskutueshme

  1998' Jeep Grand Cherokee

  I skaduar22 Maj 2017, Bulqizë

  2500 cc, Naftë 215000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike. \\\\r\\\\nMe letra te bera per 1 vit deri me 19 maj 2018. 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Audi A3

  €1,700

  1998' Audi A3

  I skaduar22 Maj 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Makina ka dokumentat dhe taksat e prera deri ne shkurt te 2018 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj