Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Peugeot 306

  €2,200

  2000' Peugeot 306

  I skaduar27 Janar 2017, Elbasan

  200 cc, Naftë 270000 km  Mekanike  Blu 

  Makina esht ne gjendje shum te mire si nga ana xhenerike po ashtu dhe motorrike 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Mercedes-Benz E-Class

  €3,000

  1996' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar27 Janar 2017, Berat

  200 cc, Benzinë 179000 km  Mekanike  Blu 

  Ne gjendje shum te mire 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  1995' Ford Transit

  I skaduar27 Janar 2017, Berat

  1500 cc, Naftë  Automatike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire ardhur na gjermania 

  Shto te të preferuarat

 • €2,800

  2003' Ford Focus

  I skaduar26 Janar 2017, Berat

  4000 cc, Naftë 161 km  Mekanike  Gri 

  Makina esht ne gjendie shum te mir dhe shitet per arsyje se duet nje me e madhe,,,dokumentat te paguRa deri ne Mars 2017 

  Shto te të preferuarat

 • €1,400

  2002' Kia Magentis

  I skaduar26 Janar 2017, Berat

  2500 cc, Benzinë 230000 km  Automatike  Blu 

  Motori shumë i fuqishëm. Eshte V6. Ka disa gjera ne pjesët xhenerike te cilat rregullohen shpejt.. Si ferotat per te ndëruar dhe nje grusht ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Ford Mondeo

  €2,400

  2001' Ford Mondeo

  I skaduar26 Janar 2017, Vlorë

  Naftë 188050 km  Mekanike  Blu 

  SHES ose NDERROJ per arsyen se me duhet nje makine me familjare ,Ford Mondeo 2001,euro 3,TD-DI ,climatizzatore,me sherbime te kryera ne kohe,taksat dhe siguracioni deri ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Land Rover Discovery

  €4,000

  2000' Land Rover Discovery

  I skaduar25 Janar 2017, Berat

  4000 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  E zezë 

  Ne gjendje shume t mire . Me dekumenta te paguara. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Ford Mondeo

  Të diskutueshme

  2004' Ford Mondeo

  I skaduar25 Janar 2017, Berat

  1900 cc, Naftë 155000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Megane

  €2,400

  2000' Renault Megane

  I skaduar25 Janar 2017, Berat

  1868 cc, Naftë 196000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina ne gjendje sh te mir pune e sapo ardhur per me teper me kontaktoni ne nr 0695666750 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Seat Ibiza

  €1,300

  1997' Seat Ibiza

  I skaduar25 Janar 2017, Berat

  1000 cc, Benzinë 70000 km  Mekanike  E zezë 

  makina ka motorr te ri me 70.000 klm goma te reja frena dhe amortizator taksat siguracion per nj vit t paguara disqe alumin e gatshme ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj