2006' SsangYong Rexton photo #1
2006' SsangYong Rexton photo #2
2006' SsangYong Rexton photo #3
2006' SsangYong Rexton photo #4
2006' SsangYong Rexton photo #5
2006' SsangYong Rexton photo #6
6 foto

2006' SsangYong Rexton

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,800
Publikuar 30 Mars 2024ID: BQ61ta

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Komente të shitësit rreth 2006' SsangYong Rexton

prodhimi - Fundi 2006
Kilometra te kaluara - 146,585 km origjinale
Kambio - AUTOMAT +/- tronic
Motorri - 2.696cc (Motorr i njejte me BENZ 270 CDI)
Fuqia motorrike - 121kw / 165hp
Nr i vendeve: 4+1
Goma-100% Te reja ,te vendosura ne greqi me vler 800Euro
kondisjoner funksional I ngroht/i ftoht
Opsione te tjera: ESP, ABS, 4x4, Klima, 6 Airbag, xhama dhe pasqyra elekrike, pasqyra me mbyllje, Antifurt, Radio - CD - AUX, sallon meshini shume i paster, xhama te zinj origjinal fabrike, sensor parkimi mbrapa origjinal... etj....
Te gjitha sherbimet e kryera, e e gatshme per çdo lloj prove.
E theksoj makina eshte ne super gjendje dhe shitet vetem per arsye mos-perdorimi.
Cmimi: 6800
Per me shume informacion kontaktoni

Support Ukraine