Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Seat Ibiza

  €2,900

  2005' Seat Ibiza

  28 Prill 2020, Durrës

  Benzinë 130000 km  Automatike  Bronz metalik 

  Shitet⤵️ ✔ Marka,Modeli: Seat Ibiza 1.4 Benzin ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin/ mundesi per tu berë me gas ✔ Targa: ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Ibiza

  €2,500

  2006' Seat Ibiza

  24 Prill 2020, Tiranë

  1400 cc, Naftë 155000 km  Mekanike  Gri 

  Okazion Seat Ibiza 2006 motor 1.4 nafte shume ekonomike dhe praktike.Ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike.Servise te kryera 6 muajt e fundit 4 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Ibiza

  €3,000

  2006' Seat Ibiza

  23 Prill 2020, Durrës

  1390 cc, Benzinë 136000 km  Mekanike  E zezë 

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..disqe Alumini..goma te mira..radio..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Seat Alhambra

  €5,000

  2007' Seat Alhambra

  19 Prill 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Seat Leon

  €4,200

  2008' Seat Leon

  15 Prill 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Mekanike  E zezë 

  .tel 0692547911. 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Seat Altea

  €5,500

  2010' Seat Altea

  28 Mars 2020, Durrës

  Naftë 160000 km  Mekanike  E gjelbër 

  SEAT ALTEA XL 1.6 NAFTE Viti 2010Kambio manuale 177.694 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Sherbimet e bera Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:5500 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Seat Altea

  €4,999

  2007' Seat Altea

  27 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Nr Cel&Whatsapp:+355685192222 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Seat Ibiza

  €5,100

  2012' Seat Ibiza

  14 Mars 2020, Tiranë

  Benzinë 85000 km  Mekanike  E bardhë 

  CMIMI I DISKUTUESHEM 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Ibiza

  €3,200

  2006' Seat Ibiza

  13 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Seat Ibiza 1.4 naft viti 2006 . Sapotarguar me letra per nje vit. Targat ne bagazh te pa vena akoma.mjeti ka gjendje perfekte.ka klima.xhama elektrik.pasqyra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Seat Ibiza

  €4,200

  2010' Seat Ibiza

  5 Mars 2020, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Seat Ibiza 1.4 Gaz-Benzin viti 2010 kamio manuale.Opsionet:Ac(kondicioner) Radio Cd Mp3 Aux Pilot Automat.Per me shum info cel:0695543331 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj