Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Porsche Cayenne

€22,700
2013' Porsche Cayenne photo #1
2013' Porsche Cayenne photo #2
2013' Porsche Cayenne photo #3
2013' Porsche Cayenne photo #4
2013' Porsche Cayenne photo #5
2013' Porsche Cayenne photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Porsche Cayenne 3.0 Diesel Full!!!
✅Transmisioni: Automatike + F1
✅Karburanti: Nafte
✅Kilometra: 223,000 km
✅Viti i prodhimit: 12/2013
✅Baxho xhami
✅Disqe alumini GTS
✅Sallon lekure
✅Sendilje individuale, me ngrohje + komande + memorje + fryrje
✅Opsion Sport
✅Leva marshit e versionit S
✅Muzika Bose
✅Sensor parkimi para / pas origjinal
✅Led
✅Stopa Led
✅Xenon/BiXenon origjinale
✅Xhama te zinj origjinal
✅Timon me ngrohje
✅Komanda ne timon (butona)
✅Komanda terreni
✅AdBlue
✅Pilot automat
✅Ngjyra: Kafe
✅Pa taks luksi
✅Cmimi: 22,700€ i diskutueshem
✅Navigator
✅Audio
✅Mp4
✅Aux
✅USB
✅CD
✅Radio
✅Xhama elektrik
✅ABS
✅Klima
✅Sistem alarmi
✅Airbag
✅Mbyllje qendrore
Makina eshte e sapoardhur, e sapotarguar me letra per 1 vit.
Targe e perzgjedhur 900.
Ne gjendje perfekte, sherbimet e kryera nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Disqe alumini GTS, 4 goma te sapomontuara te reja.
Ne gjendje perfekte, e paster si brenda dhe jashte.
Per me shume informacion na kontaktoni ne:
📞Cel/WhatsApp:

📨Instagram: Autoclass.albania
📨Facebook: Auto Class Albania
📍Fier, Albania

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 23 Shtator 2023
Support Ukraine