Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Porsche Cayenne

€18,900
2011' Porsche Cayenne photo #1
2011' Porsche Cayenne photo #2
2011' Porsche Cayenne photo #3
2011' Porsche Cayenne photo #4
2011' Porsche Cayenne photo #5
2011' Porsche Cayenne photo #6
2011' Porsche Cayenne photo #7
7 foto
I mbyllur
1 muaj, 1 javë më parë
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 257000 km
Zhvendosje: 3000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Porsche Cayenne 3.0 Diesel
▪︎ Viti: 2011
▪︎ Kambio: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 257.000
▪︎ Ngjyra: E bardhe
Opsionet shtese:
▪︎ Full Options
▪︎ Motor 3.0 Diesel
▪︎ Fener BiXenon dhe Inteligjent
▪︎ Cruise Control
▪︎ Sensor shiu
▪︎ ECO
▪︎ Klima Bi Zonale
▪︎ Sport
▪︎ Kompjuter bordi
▪︎ Navi
▪︎ CD, AUX
▪︎ Tavan Panorama
▪︎ Sensor Parkimi
▪︎ Kamera Parkimi
▪︎ Sedilje me memorie
▪︎ Sedilje me ngrohje
▪︎ Sendiljet mbrapa me ngrohje ▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ Bagazhi mbyllet me buton
▪︎ Fener me larje
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
💶 Cmimi: 18.900€
⛔️NUK NDERROHET⛔️
📲 Telefon: +355 69 2605773

Support Ukraine