Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Porsche Cayenne

€10,500
2009' Porsche Cayenne photo #1
2009' Porsche Cayenne photo #2
2009' Porsche Cayenne photo #3
2009' Porsche Cayenne photo #4
2009' Porsche Cayenne photo #5
2009' Porsche Cayenne photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit, 3 muaj më parë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

10500 PORSCHE CAYENNE S 4.8 turbo.MAKINA ESHTE 18.09.2009.MAKINA KA VETEM 220 KM ORIGJINALE.XHAMIN PARA TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.TAVAN KOPLET PANORAM.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA + KAMER MBRAPA.ME NAVITE MADH ORIGJIANAL NGA FABRIKA.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 21origjinal TE FABRIKES.ME CD BAGAZHIER FUNKSIONAL.SEDILJE ME NGROHJE .TAPICERI LEKUR NGJYRE ZEZE ORIGJINALE E FABRIKES.MAKINA IKA SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI FERROTA PARA DHE MBRAPA.ME TE GJITHA LETRAT E PRERA DERI NE DHJETOR 2023.XHAMA TE ZI PARA DHE MBRAPA ME LEJE PER 5 vjet.MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI.VIBER—WHATSAP-

Support Ukraine