Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Porsche Cayenne

€17,500
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet/Nderrohet
Dodge Ram 1500 Viti 2008 5.7 V8 HEMI Benzin/Gas BRC me 5 vjet garanci i sapo montuar
Targim i ri, siguracion dhe taksa te paguara per 1 vit. Kolaudim per 2vjet
4x4 funksionon 100%. Ridoto eshte me 3 pozicione(2x4, 4x4High dhe 4x4Low)
Makina esht kategori ATP pa takse luksi.
Disponon pjese ekstra si:
Fenere dhe stopa full LED.
Led light bar me ngjyra.
Kasetofon me touch, usb cd.
Kapaciteti karrecoris 800 Kg
Fuqia terheqse deri 4 ton.
Sapo jan bere vaj filtra, jan nderruar Moco perpara, nderruar ferrota goma 35 × 12. 18 akull te reja me disqe dodge origjinal me vler 2500 €.
Bateri e re saponderruar me 2 vjet garanci.
Makina eshte ne super gjendje ska nevoj per asgje shum e vecant ne llojin e saj
E modifikuar profesionalisht per cdo terren super e ngritur 6inch me lift kit Rough Country.
Limited Edition.
Makina ndodhet ne Tirane.
Cmimi 17.500€
Diskutushem
Mundesi nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Janar 2023
Support Ukraine