Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2005' Porsche Cayenne

€6,600
  • 2005 Porsche Cayenne në Tiranë, Shqipëri
  • 2005 Porsche Cayenne në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2005 Porsche Cayenne në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2005 Porsche Cayenne në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2005 Porsche Cayenne në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2005 Porsche Cayenne në Tiranë, Shqipëri - 6
Trupi: Kamion kamionçinë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHES PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN + GAZ IMPJANTI i MONTUAR ME 10.11.2019 MARKA STAGG ME 5 VJET GARANCI ME 2 PULMONE ORIGJINALE STAGG BOMBULA 90 LITERSHE DHE BEN 600 KILOMETER ME NJE PIENO.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike ESTETIKE. PAST I DHASH KOMPLET 100 EURO.dokumentat e sapo bera sot taksat siguracion kualidim deri me 28.12.2023.kambio automatike tronik plus minus 4 x 4,viti prodhimit 18.12.2005 me 13.08.2008 dale ne qarkullim eshte look 2008.baxho panoramike,sallon lekure shum e paster sendile elektrike+ngrohje,klima digjitale.antifurt 2 celsa origjinal abs,esp,srs,kompjuter bordi.radio cd+tel navigator,sensor parkimi origjinal para mbrapa.pasqyra me palosje,komanda ne timon, marrsha ne timon.targe me porosi.pilot automat,drita xenon bixenon sensore shiu,xhama te zinje origjinale.4 goma te sapo vena te reja te 4 goma 4 stinet 275 45 r19 100 % te reja disce origjinale te porschit.liber sherbimesh pomp uji.vaj filtra.ferrota tambure te saponderruara mbi 1 miljon lek sherbime SOT me 27.12.2021 MBAJ GARANCI E THEKSOJ ESHTE PERFEKTE NE SHERBIME.kilometra origjinale 212000 watcap viber mundesi nderrimi cmimi 7000 euro me kesh 6500 euro tel serioze

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 11 Janar 2022