Gjeni Makinat 

Opel

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Opel Astra

  €3,500

  2006' Opel Astra

  13 Korrik 2019, Krujë

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Opel astra viti fundi 2006, 1.7 nafte, 10 airbag, abs, esp, sport, cd pleyer origjinale me komanda tek timoni, hapje mbyllje me buton tek celsi, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Opel Corsa

  €2,800

  2002' Opel Corsa

  10 Korrik 2019, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  E gjelbër 

  AUTO999 OPEL CORSA 1.2 BENZINE 2002 Karburanti: BENZINE Ngjyra.....: Gri Kamio......: Automatike Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 43 kw (58 Ps) KM.........: 176650 VITI....: 2002 AUTOMAT* ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Opel Tigra

  €2,750

  2005' Opel Tigra

  10 Korrik 2019, Kavajë

  Benzinë 10000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet opel tigra 2005 1.4 benzin ne gjedhe te mir makina eshte me dogan me 2 vende dhe kabriolet cmimi 2750€ i diskutueshem mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

 • €4,500

  2006' Opel Zafira

  6 Korrik 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 250000 km  Automatike  Blu 

  Makina ne gjendje shum te mir 6+1 naft 1.9 kondicioner ndodhet ne holland kamjo automatike 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Opel Antara

  €7,500

  2007' Opel Antara

  6 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Opel Antara 2.0.Diesel viti 2007 4x4 Makina me Dogane Cmimi 7.500eu Kaimo Automatike Salloni Lekure Klima CD ESP Fari Kseno Sensor Parkimi Komando ne Tikon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Meriva

  €2,600

  2004' Opel Meriva

  5 Korrik 2019, Fier

  Naftë  Mekanike  

  Opel Meriva 1.7nafte euro4 i 2004 i sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar me kondisioner goma te mira.Per me shum info kontaktoni ne:0692661057 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Opel Insignia

  €4,900

  2010' Opel Insignia

  4 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 300000 km  Automatike  

  OKAZIONNNNN Opel insigia 2009/2010 Kamje automat Motor 2.0 naft Salon lekure te zez Kilamautomat /navi /Bluetooth/ aux/usb/ cd/ dvd/ Dritat me sensor Fshirset e xhamave ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Opel Astra

  €1

  1996' Opel Astra

  4 Korrik 2019, Krujë

  1600 cc, Benzinë 177030 km  Automatike  

  Në gjendje të shkëlqyshme pune,\\r\\nËshtë me kamje Automat, me karburant Benzine dhe shumë ekonomike.\\r\\nËshtë e përdorur për përdorimi vetjak, një ose dy her në muaj.\\r\\nËshtë ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Signum

  €3,000

  2004' Opel Signum

  3 Korrik 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina është ne gjendje shumë të mirë, pa asnje gërvishtje apo vrarje. Me letra te bëra. Shitet për arsye emigrimi.\r\nÇmimi i diskutueshëm!\r\nTelefononi në: 0685509435\r\nOse E-mail: ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Opel Zafira

  €5,800

  2009' Opel Zafira

  26 Qershor 2019, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  

  Opel Zafira 1.8 Benzin Gaz opc 6+1 Viti 2010. KM 19300 (Origjinale) Makina posedon Xsenon origjinale, Sendilie lekure me ngrofje, Klima, Aux,Mp3, Xhama te zi ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj