Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2017' Nissan Serena

  €11,500

  2017' Nissan Serena

  21 Qershor 2020, Tiranë

  4000 cc, Benzinë 60000 km  Automatike  

  Shes nisan sentra 1.8 benzin e persht per impiant gazi kamjo automatike euro 6 . Viti 2017 me 60mi km te sigurta makine e re ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan X-Trail Full extra

  €4,000

  2004' Nissan X-Trail Full extra

  18 Qershor 2020, Durrës

  2000 cc, Benzinë + LPG 150 km  Mekanike  E zezë 

  Makina ka të gjitha letrat dhe është në gjendje të shkëlqyer, qytet për shkak të akomodimit në Greqi, Të gjitha kilometrat e tij janë bërë ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Nissan Qashqai+2

  €10,700

  2012' Nissan Qashqai+2

  17 Qershor 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  NISSAN QASHQAI +2 ✔️ MOTORR 2.0 DCI ( NAFTE ) 4X4 ME KONTROLL DIFERENCIALI ✔️ MODEL 2012 ME 7 VENDE ✔️ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Nissan Micra

  €1,350

  1999' Nissan Micra

  12 Qershor 2020, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 199999 km  Automatike  Blu 

  OKAZION Nissan Micra Benzin-GAZ makin ekonomike te gjitha sherbimet i jan bo makines motrror i ndrruar impjanti gazit stag 550 euro vaj filtrra 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Navara

  €7,200

  2007' Nissan Navara

  11 Qershor 2020, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Per me shum informacion kontaktoni ne 069387999 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Micra

  €3,500

  2010' Nissan Micra

  5 Qershor 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 10000 km  Mekanike  E kuqe 

  E sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Nissan Qashqai

  €7,300

  2012' Nissan Qashqai

  1 Qershor 2020, Tiranë

  1500 cc, Naftë 64000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina është në gjendje të shkëlqyer me motor naftë 1.5 shumë ekonomike, filtrat, vaji, gomat, të sapo ndrruara. Taksat dhe siguracioni i makinës i sapoprerë. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Micra

  €3,000

  2006' Nissan Micra

  12 Maj 2020, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 133000 km  Automatike  

  Nissan Micra Viti2006 1.2 benzine 133 000 km Dokumenta te rregullta 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Qashqai

  €7,000

  2008' Nissan Qashqai

  7 Maj 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Nisan qashqai 2.0 diesel viti prodhimit 2008 importuar nga zvicra kambio automatike model 4x4 200 mij km tavan panoramik sensore parkimi sallon lekure-sedile me ngrohje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Qashqai

  €9,200

  2010' Nissan Qashqai

  5 Maj 2020, Durrës

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Nisan qashqai 2.0 diesel✔viti prodhimit2010✔importuar nga zvicra✔187 mij km✔kambio automatike✔tavan panoramik✔model 4x4✔xhamat e zi origjinal✔navigator system✔kamera parkimi✔cmimi 9200 euro me dogane te paguar✔0694708888 cmim i ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj