Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Nissan Qashqai

  €6,300

  2007' Nissan Qashqai

  10 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Nr kontakti☎️ 067 6000 107☎️☎️☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Qashqai

  €7,000

  2009' Nissan Qashqai

  8 Dhjetor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E zezë 

  Nr Kontakti ☎️067 6000 107☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Note

  €3,250

  2007' Nissan Note

  18 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 140000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Micra

  €2,750

  2007' Nissan Micra

  18 Nëntor 2019, Durrës

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Pathfinder

  €8,300

  2010' Nissan Pathfinder

  17 Gusht 2019, Tiranë

  2500 cc, Naftë 127000 km  Automatike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Qashqai

  €6,000

  2007' Nissan Qashqai

  12 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Nissan Qashqai Viti 2007 1.5 Naft Kamjo manual Radio origjinale me komando ne timon Kondicioner klimatik Fener mjegulle 2-Celsa me pult Sensor shiu Sensor dritash ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Micra

  €25,000

  2003' Nissan Micra

  4 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Nisa micra 1.5 nafte Makina e sapo ardhur nga italia letrat e prera kete jav makina ne gjendje perfekt hapje mbyllje me shenj gishti nez ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan X-Trail

  €8,500

  2008' Nissan X-Trail

  1 Nëntor 2019, Durrës

  1995 cc, Naftë 183000 km  Automatike  Gri 

  Dogana e paguar..2 celsa..klm me liber sherbimi..tavan xhami panoramik..lekur..4 per 4..sensor parkimi..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Qashqai

  €7,500

  2008' Nissan Qashqai

  1 Nëntor 2019, Durrës

  1460 cc, Naftë 164000 km  Mekanike  E zezë 

  2 celsa .. 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Nissan Altima

  €9,999

  2013' Nissan Altima

  24 Tetor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 5000 km  Automatike  E zezë 

  SHITET NISAN ALTIMA MOTORR 2.5 BENZINE+GAS VITI 2013 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA KAMERA SALLON LEKURE BAXHA KOMANDA NE TIMON SUPER EKONOMIK DHE NE SUPER GJENDJE MOTORRIKE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj