Gjeni Makinat 

Mazda

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Mazda B Series

  €5,800

  2006' Mazda B Series

  18 Gusht 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  OKAZION,,,,OKAZION,,,,OKAZION,,,Makina eshte e mir dhe punon ne menyr te shkelqyer makina eshte e gatxhme percdo prov dhe kontroll makina ka 1,5 gabine dhe 4 vende ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda B Series

  €6,000

  2007' Mazda B Series

  17 Gusht 2019, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  E kuqe 

  Makina eshte me karroceri te gjat,tekgabin 2 porta 4x4 me dogan makina eshte ne gjendje shum te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda BT-50

  €6,700

  2007' Mazda BT-50

  17 Gusht 2019, Fier

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjerike.Me 148000 km te vetat qe nga fabrika e deri tani.Makina sapo ka ardhur ne shqiperi.E gatshme ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mazda B2500

  €9,000

  2002' Mazda B2500

  9 Gusht 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  

  Shitet Mazda Serie B2500 me 250.000 Km origjinale.Vaj filtra te sapo nderuara dhe goma te reja te tipit C per peshe. Ne gjendje shume te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda 6

  €3,800

  2007' Mazda 6

  6 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2007 NGJRE BLU ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER . 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mazda 6

  €5,700

  2010' Mazda 6

  31 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Mazda 6 sport 2.2 NAFT 2010 Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj