Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Maserati Quattroporte

€16,900
6 foto
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

4.2 V8 Duoselect 299 kw(407 CV), Full Options, Navi, CD DVD, USB, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, Timon Elektrik, abs, esp, xenon, etj.

  • 069Tregoni telefonin
  • DurrĂ«s
  • 16 Qershor 2022
Support Ukraine