2017' Lincoln MKC photo #1
2017' Lincoln MKC photo #2
2017' Lincoln MKC photo #3
2017' Lincoln MKC photo #4
2017' Lincoln MKC photo #5
2017' Lincoln MKC photo #6
6 foto

2017' Lincoln MKC

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€19,500
Publikuar 20 Maj 2024ID: ozmU80

Information from the owner

Trupi: Makinë me bagazh me derë
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2017' Lincoln MKC

Lincoln MKC 2.0T
- 2.0 Benzin
- 110000 km
- Viti 2017
- Kambio Automatike
- Komanda ne Timon funksionale + timon me levizje elektrike
- Pilot automatik + limitator shpejtesie
- Paddle shifters F1 ne timon (marshe ne timon)
- Sensor dritash + shiu automatike
- Sensor parkimi
- Camera Assist
- Intelligent light system (full led para dhe pas + drejtim sipas rruges lart posht majtas djathtas)
- Full Panorama
- Interior Full Lekure ngjyre e zeze gjendja perfekte
- Ambient light me ngjyra te ndryshme
- Sendilje elektrike me memorie
- Sendilje me ngrohje
- Pasqyra elektrike + mbyllje elektrike
- Bagazh hapje mbyllje me buton
- Xhama te zinj origjinal
- Cmimi 19500€

Support Ukraine