Shto te të preferuarat

2011' Jaguar XJ

€18,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Jaguar XJ në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

✅Jaguar XJ Premium luxury 3.0 Diesel Biturbo 275 hp komplet me telajo Alumini, shum ekonomike 6.3 litra e kombinuar, me 169.000 km me garanci me te gjith historikun e shebimeve tek jaguar zvicer Dhe te gjitha pjeset e komsumit te reja, vaj filtra te saponderruara, ngjyre e zeze perlato me reflekse me Tapiceri te zeze luxury me lekure nappa me tavan kamoshi, E sapo Ardhur nga Zvicra me dogan te paguar me gjendje PERFEKTE. Mjeti eshte versioni Premium luxury dhe per rrjedhoje permban te gjitha ekstat e mundshme te ketij modeli si p.sh::;;;;;;;;;; Euro 5, Kambjo automatike me lev te rrumbullaket qe del kur ndez makinen me marshe ne timon, Kroskot dixhital, Tavan xhami panorama Interior me LED, KeyLess Go(Mjafton te mbani celsin ne xhep dhe hapet mbyllet vet)Blind Spot Assist(Linjal rreziku tek pasqyrat),klima dixhital 4 zonale , serdile lekure Ngrohje+Ftohje+ masazh para- mbrapa me memorje me fryrje me ajer, Komplet interjori i veshur me lekur nappa me full touch, Timon elektrik me ngrohje me komanda, xhami pare me rezistenc me fotoelement, Dopjo xham, sensor parkimi + kamera,navigator me programin e ri ,pilot automatik, pasqyra me palosje ne moment qe mbyll makinen,Start-Stop ndezje me gisht, 2 celsa me pult, sensor shiu dhe drite, fener me led biksenon me larje qe kthehen sipas timonit, stopa me led, disqe alumini 20 mbrapa me te gjera,Chrom packet dhe marmita inoksi,xhama te zinj origjinal, etj...... Per informacion shtese, foto, pyetje, kontaktoni ne numrin e cel: 00355692419506, ose What'sapp. Na vizitoni ne insta: auto_star_eno. Cmimi Okazion 18.800€. Me nderrim e ka vleren 20.000€ i pa diskutushem. Faleminderit.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Mars 2021