2014' Jaguar XF photo #1
2014' Jaguar XF photo #2
2014' Jaguar XF photo #3
2014' Jaguar XF photo #4
2014' Jaguar XF photo #5
2014' Jaguar XF photo #6
6 foto

2014' Jaguar XF

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,000
Publikuar 10 Korrik 2024ID: eAzpxr

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 75000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2014' Jaguar XF

2014 Jaguar XF 2.2D Luxury X250
Sedan Naftë Automatik
2WD e pasme 2179 cc 5 vende
LHD (me timonin e majtë)
Detajet Numri VINSAJAA05JXFDU78612
Lloji i mjetit Sedan Model XF
Klasa 2.2D Luksoze X250l
Vëllimi i motorit 2,179 CC
Lloji i karburantit Diesel
Transmetim Automatik
Lloji i makinës Rear 2WD
Drejtues LHD (Majtas me timon
Numri i pasagjerëve 5 Dyer 5
Ngjyr e jashtme qumshti
Madhësia 4,910 (L) x 1,840 (W) x 1,400 (H) mm Airbag shoferi
Airbag i pasagjerit
Airbag anësor Airbag perde
Sensori i ndihmës parkimi
Kamera me pamje të pasme
ABS (Sistemi i frenave kundër bllokimit) ESP (Programi Elektronik i Stabilitetit)
EPS (Timoni me fuqi elektrike)
Opsioni i jashtëm Tavanë diellore Opsioni i brendshëm
Kondicioner i plotë automatik
Kamera e siguris èsht 360 grad pèr pèr tè identifikuar vjedhsin e makinès apo aksidentin qè mund tè ndodhi.
Sedilja me ngrohje
Sedilje lëkure
Ndenjëse me energji elektrike
Drejtues me energji elektrike
Kontrolli i lundrimit
Remocon i drejtimit
Sistemi i navigimit
Radio CD Player USB
Pasqyrë anësore e palosshme automatike
Dritaret me energji elektrike
Çelësi i zgjuar Butoni Start/Stop
Motori i ri
Sistemi i frenave ecellent
A/C Punon perfekt
Sistemi audio funksionon mir
Ndërprerësi i dritares funksionon shkèlqyshèm.
Sapo i ndèrova disqet e frenave dhe ferotat,vain e motorit filtrin e motorit filtrin e naftès filtrin e ajrit dhe filtrin e Kondicionerit,i ndèrova dhe sensorèt e parkimit ,gjithshka e ka tè re.
Kush èsht i interesuar mund tè mè kontaktoi me watzap nè numrin tim tè celularit.

Support Ukraine