Shto te të preferuarat

2009' Jaguar XF

€9,350
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Jaguar XF në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Jaguar XF luxury Edition 2.7 Diesel Biturbo Prodhuar ne vitin 2009 me 167.000 km me garanci me te gjith historikun e shebimeve tek jaguar zvicer Dhe te gjitha pjeset e komsumit te reja me 140.000 km nderruar rripi fazes kitt me 162.000 vaj filtra dhe para 300km nderruar i gjith sistemi frenimit+alkoli, ngjyre e zeze perlato me reflekse me Tapiceri Design Bezh me kafe me lekure nappa, E sapo Ardhur nga Zvicra me dogan te paguar me gjendje PERFEKTE. Mjeti eshte versioni luxury edition dhe per rrjedhoje permban te gjitha ekstat e mundshme te ketij modeli si p.sh::;;;;;;;;;; Euro 5, Kambjo automatike me lev te rrumbullaket qe del kur ndez makinen me marshe ne timon,Tavan panoramik,Interior me LED,KeyLess Go(Mjafton te mbani celsin ne xhep dhe hapet mbyllet vet)Blind Spot Assist(Linjal rreziku tek pasqyrat),klima dixhital me hapje elektrike, serdile lekure Ngrohje+Ftohje me memorje me fryrje me ajer, Kroskot dhe kapak dyersh te veshura me lekur nappa,Dritat e brendshme dhe kroskoti me touch, Perde mbrapa origjinale elektrike,Timon elektrik+me ngrohje me komanda, xhami pare me rezistenc, sensor parkimi + kamera,frena dore elektrike,navigator me touch me + bagazhier+ tel+ USB+Aux+bluetooth ,pilot automatik, pasqyra me palosje ne moment qe mbyll makinen,Start-Stop ndezje me gisht, 2 celsa me pult, sensor shiu dhe drite, fener biksenon me larje qe kthehen sipas timonit, stopa me led, disqe alumini 19’ te kromuar me goma micheline,Chrom packet dhe marmita inoksi,xhama te zinj, etj...... Per informacion shtese, foto, pyetje, kontaktoni ne numrin e cel: 00355692419506 ose What'sapp. Na vizitoni ne insta: auto_star_eno. Cmimi Okazion 9.350. Faleminderit.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Mars 2021