Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Jaguar XF

€8,000
6 foto
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

MAKINA E ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN DHE LETRA TE PAGUARA

Support Ukraine