Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Infiniti FX350

€14,000
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Infiniti FX350 nje kamine teper modeste dhe luksose
Viti 2009 te gjitja sherbimet e kryera.
Makina eshte ne gjende te mire si jash dhe brenda
Letrat siguracioni janne te paguar
Makina ka motorr 3.5 benxin + gaz
Konvertimi me gaz e ben te ruaj te njejtin fuqi motorike, dhe eshte ekonomike.
1 vite ka qe eshte ne shqiperi.
Audi Volvo BmW toyota range benz

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Dhjetor 2022
Support Ukraine