Gjeni Makinat 

Makinat në Sarandë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1998' Mercedes-Benz C 250

  €2,000

  1998' Mercedes-Benz C 250

  17 Gusht 2019, Sarandë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje shum te mir me motor 2500 ,4 porta me sherbime te bera me letra te paguara makina nuk ka goditje makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • €25,000

  2017' Hyundai Sante Fe

  16 Gusht 2019, Sarandë

  2200 cc, Naftë 65000 km  Automatike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje prefekte ,me dokumenta te paguara der 5/8/2020. Eshte full opsion , kamera 360 grad, goma 80% te reja ,sedile ngrohje ftoje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi Q7

  €13,000

  2006' Audi Q7

  14 Gusht 2019, Sarandë

  3000 cc, Naftë 201000 km  Automatike  E zezë 

  Makina ka qene dy vjet ne garazh te mbyllur,larguar jashte vendit gjendje teknike sh e mire si motorikr edhe xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen C2

  €1,700

  2005' Citroen C2

  I skaduar3 Maj 2019, Sarandë

  Benzinë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me amortizator goma te reja se fundmi dokumenta deri ne fund te vitit ska nevoj per ... 

  Shto te të preferuarat

 • €20,000

  1982' Mercedes-Benz 200 Shes Benz ose e ndrroj

  I skaduar18 Prill 2019, Sarandë

  600 cc, Naftë 160 km  Mekanike  E gjelbër metalik 

  Shitet ose ndrrohet me Benz tjt 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Ford Taurus

  €2,200

  2002' Ford Taurus

  I skaduar21 Shkurt 2019, Sarandë

  Benzinë 80000 km  Automatike  E bardhë 

  original american car, like new car. insurens,kontrol tecniks and taks to 2020. buied from american emmbasy in germany 82000 km with garanti and albanian number ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz C 220

  €3,800

  2002' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar11 Shkurt 2019, Sarandë

  Naftë 250000 km  Automatike  

  Shitet mjeti ne gjendje shume te mire. Me sherbime te bera dhe dokumenta per nje vit. Shum e paster si brenda dhe jashte . Nuk ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz E-Class E 280 V6 3000k.7G

  €7,300

  2005' Mercedes-Benz E-Class E 280 V6 3000k.7G

  I skaduar4 Janar 2019, Sarandë

  Benzinë 218300 km  Automatike  Argjendi metalik 

  New imports from Germany, brought on their own with a valid technical inspection from Germany / TÜV /, green sticker for an ecologically clean vehicle ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen C5

  €7,500

  2009' Citroen C5

  I skaduar3 Dhjetor 2018, Sarandë

  Naftë 204 km  Automatike  Argjendi metalik 

  Cittroen C5 ecslusive - shitet ne Sarande 1.Sedilet me ngrohje 2. xhama te erta nga fabrika 3.drita dite 4.Kamio automatike 5.pastqyra elektrike me ngrohje 6.sedile ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,000

  2002' BMW 320

  I skaduar3 Dhjetor 2018, Sarandë

  Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  shes bmw 320 BMW serie 3 - E46 320D viti 2002, gri gjendje optimale vizuale dhe mekanike ne gjendje te shkelqyer, full options:makina eshte marr ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj