Makinat në Sarandë

2011' Toyota Yaris

€5,200

2011' Toyota Yaris

Sarandë. Publikuar 1 muaj më parë

Benzinë 130000 km  Mekanike  E bardhë 

Toyota Yaris km 137000,goma te reja,vajra filtra te ndruara se fundmi...Viti prodhimit 2011 fuqia motorike 1300cc benzin me 6+1 marsha shum ekonomike.. cmimi 5300 euro … 

Shto te të preferuarat
2009' Citroen C4

€3,999

2009' Citroen C4

Sarandë. Publikuar 1 muaj më parë

Benzinë 110000 km  Automatike  Gri 

☑️ Citroen c4 exclusive limitet edition ☑️Fener inteligjente me levizje sipas timonit ☑️ Sensora parkimi para mbrapa ☑️Pasqyra me palosje ☑️Pilot automatik ☑️Timon me bord … 

Shto te të preferuarat
2007' Toyota Yaris

€5,400

2007' Toyota Yaris

Sarandë. Publikuar 1 muaj më parë

Naftë 100000 km  Automatike  Gri 

Toyita Yaris 1400cc Nafte 90 HP 103.000 km Automatike 2007 AC Pasqyra Elektrike ABS/ESP Sensor Parkimi Disqe Alumini Diskofrena Mbrapa Makine Pa Ndryshqe Makine Shume … 

Shto te të preferuarat
2006' SsangYong Rexton

€6,800

2006' SsangYong Rexton

Sarandë. Publikuar 1 muaj më parë

Naftë 150000 km  Automatike  E gjelbër 

prodhimi - Fundi 2006 Kilometra te kaluara - 146,585 km origjinale Kambio - AUTOMAT +/- tronic Motorri - 2.696cc (Motorr i njejte me BENZ 270 … 

Shto te të preferuarat
2011' Honda Odyssey

€9,800

2011' Honda Odyssey

I skaduarSarandë. Publikuar 3 muaj më parë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 20000 km  Automatike  Gri 

🔸️ HONDA ODYSSEY 7+1 VENDE 🔸️ VITI 2011 🔸️KAMIO AUTOMATIKE 🔸️BENZINE + GAZ 3.5(PA TAKSE LLUKSI) 🔸️SENSOR SHIU DHE DRITE 🔸️EKRAN TE MADH 🔸️BAGAZHIER ME … 

Shto te të preferuarat
2011' Volkswagen Golf

€7,950

2011' Volkswagen Golf

I skaduarSarandë. Publikuar 6 muaj më parë

Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

golf 6 automat 1.6 tdi bluemotion kambio DSG 7G Radio/Cd me touch origjinale bluetooth aux me 6 cd start/stop sensorë parkimi te fabrikës sedilje lëkurë … 

Shto te të preferuarat
2011' Ford Focus

€420,000

2011' Ford Focus

I skaduarSarandë. Publikuar 7 muaj më parë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 25000 km  Mekanike  E bardhë 

Shitet Ford Focus Viti 2011 Motorri 1. Benzinë/Gaz Km 300 000 origjinale Kambio manuale Makina posedon xhama elektrik, komanda ne timon, kondicioner, radio, aux, usb, … 

Shto te të preferuarat
2005' Audi A3

€5,500

2005' Audi A3

I skaduarSarandë. Publikuar 9 muaj më parë

Naftë 25000 km  Automatike  Gri 

Shitet👇 Audi👉A3 Viti👉2005 Kamjo👉Automatike Fuqia motorike👉2.0 Karburanti👉Nafte Kilometra👉240000 Cmimi👉5500€ i pa diskutushem . Makina esht ne super gjendje shum e paster nga brenda po ashtu … 

Shto te të preferuarat
2008' BMW X5

€10,500

2008' BMW X5

I skaduarSarandë. Publikuar 1 vit më parë

Benzinë 200000 km  Automatike  E zezë 

Shitet Bmw X5 Motor 3.0 Benzin Kambio Automat Viti 2008 Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike FULL OPSION Panoram Impjant Gazi Prins Ekran Modeli … 

Shto te të preferuarat
2002' Smart Forfour

€1,500

2002' Smart Forfour

I skaduarSarandë. Publikuar 1 vit më parë

Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

Shitet smart ne gjendje te mir 800 naft 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine