Gjeni Makinat 

Makinat në Peqin

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1998' Mercedes-Benz E-Class

  €2,500

  1998' Mercedes-Benz E-Class

  25 Gusht 2019, Peqin

  250 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

  Makina është në gjendje shumë të mirë si motorike ashtu dhe xhenerike. I janë kryer të gjitha shërbimet e nevojshme. Makina është me letra të ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz E 270

  €4,500

  2002' Mercedes-Benz E 270

  7 Gusht 2019, Peqin

  Naftë 30000 km  Automatike  

  MERCEDES BENZ E270 CDI VITI 2001(full option) 339.000Kilometra Origjinale(perdorur vetem nga nje person)->KAMJO AUTOMATIKE (tip-tronik) ->KOMANDA NE TIMON ->PILOT AUTOMATIK ->SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE ME NGROHJE-FTOHJE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Scenic

  €2,000

  2000' Renault Scenic

  I skaduar18 Qershor 2018, Peqin

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  makina eshte ne gjendje te mire.me te gjith sherbimet e bera. 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Fiat Panda

  €3,800

  1996' Fiat Panda

  I skaduar12 Maj 2018, Peqin

  Benzinë 140000 km  Mekanike  

  Super ofert e ardhur nga itali me letra per 1vit me goma te reja Viti 1996. 157000km 4x4 4200euro I disk. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 150

  €4,500

  2006' Mercedes-Benz A 150

  I skaduar11 Shkurt 2018, Peqin

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina esht ne gjendje shum te mir sapo targuar per her te par me letra per nje vit imjati gazit esht prins i montuar ngjermani ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Opel Vectra

  €2,500

  2002' Opel Vectra

  I skaduar1 Janar 2018, Peqin

  2200 cc, Naftë 192000 km  Mekanike  

  Shitet Opel vectra per arsye mos perdorimi. Letrat deri ne dhjetor 2018 dhe sherbime te sapo bera ne muajin dhjetor. Gjendja 9/10. E gatshme per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1990' Ford Kamion

  €2,900

  1990' Ford Kamion

  I skaduar6 Dhjetor 2017, Peqin

  2500 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

  shitet kampri 7 vende ne gjendje shum te mir ne letra italione behet me dogan 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Land Rover Range Rover Sport

  Të diskutueshme

  2008' Land Rover Range Rover Sport

  I skaduar20 Shtator 2017, Peqin

  8000 cc, Naftë  Automatike  E bardhë 

  Makina ne.gjendje shum te mir sherbimet e sapo bera 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Fiat Punto

  Të diskutueshme

  1995' Fiat Punto

  I skaduar18 Shtator 2017, Peqin

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  Gri 

  Shitet fiat punto gjendje te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Ford Focus

  €2,000

  1999' Ford Focus

  I skaduar16 Maj 2017, Peqin

  1800 cc, Benzinë 16000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina sa po ka ardh nga Gjermania gjendje shum te mir shihja behet per arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj