Makinat në Mallakastër

 • 2010' Volkswagen Golf

  €7,500

  2010' Volkswagen Golf

  9 Janar 2022, Mallakastër

  Naftë 20000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet VW golf 6 Look GTI 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz E 280

  €6,800

  2006' Mercedes-Benz E 280

  I skaduar20 Maj 2021, Mallakastër

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Mercedes Benz E 280 Avangard Evo , i sapo ardhur nga Gjermania dhe me Tvsh te paguar , me 264000 km origjinal dhe me … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Golf

  €9,000

  2010' Volkswagen Golf

  I skaduar26 Janar 2021, Mallakastër

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Mercedes a class a160 a170 a200 a150 b200 b180 bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota jaris yaris auris avensis corolla honda nissan jaguar … 

  Shto te të preferuarat

 • 1989' Mercedes-Benz 250

  €2,500

  1989' Mercedes-Benz 250

  I skaduar15 Janar 2021, Mallakastër

  250 cc, Naftë 123457 km  Mekanike  

  Mercedez-Benz 250 makina eshte ne gjendje 100% e kompletuar sedilje meshin vaji filtra te nderruara ne kohe 4 goma te reja shitet per arsye emigrimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Opel Astra

  €7,000

  2012' Opel Astra

  I skaduar18 Gusht 2020, Mallakastër

  1700 cc, Naftë 113000 km  Mekanike  E zezë 

  Per detaje te mëtejshme mund te me telefononi 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz C-Class

  €3,000

  2003' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar30 Prill 2018, Mallakastër

  270 cc, Naftë 278000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €5,500

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar21 Gusht 2017, Mallakastër

  2200 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina sapo ka ardhur nga belgjika m dogan te paguar dhe targa te rregullta belge deri ne daten 10 shtator eshte n gjendje shum te … 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz ML-Class

  €4,300

  2000' Mercedes-Benz ML-Class

  I skaduar25 Maj 2017, Mallakastër

  270 cc, Naftë 150000 km  Automatike  

  Shitet Mercedes Benz 270 4300€ cmimi i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz C-Class

  €4,300

  2002' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar25 Mars 2017, Mallakastër

  200 cc, Benzinë 215000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz C-Class

  €4,300

  2002' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar24 Mars 2017, Mallakastër

  200 cc, Benzinë 215000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte me letra te paguara deri ne Shkurt 2018. 

  Shto te të preferuarat