Makinat në Mallakastër

2007' Volkswagen Golf

€4,300

2007' Volkswagen Golf

14 Shkurt 2024, Mallakastër

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 20000 km  Mekanike  E bardhë 

Shitet ose nderrohet me makin kambio automatike 1.6 Benzin-Gaz, shum ekonomike me nje full gaz ben 450km me garanci, Gazi ne leje qarkullimi. Makina ka … 

Shto te të preferuarat
2007' Mercedes-Benz C 180

€4,300

2007' Mercedes-Benz C 180

28 Janar 2024, Mallakastër

Benzinë 20000 km  Mekanike  E zezë 

✅C180 Kompressor ✅Viti 2007 ✅Manuale ✅238.000 km ✅Sapo Ardhur Gjermania Me Dogan Paguar ‼️4.300€‼️ Fundit🤌🏻 

Shto te të preferuarat
2006' Mercedes-Benz C 220

€3,900

2006' Mercedes-Benz C 220

I skaduar29 Nëntor 2023, Mallakastër

Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

Sapo ardhur gjermania me dogan paguar 3.900€ pak i dis 

Shto te të preferuarat
2008' Volkswagen Touran

€5,800

2008' Volkswagen Touran

I skaduar27 Nëntor 2023, Mallakastër

Naftë 20000 km  Automatike  Blu 

Sapo ardhur gjermania dogan paguar 5.800€ pak i dis 

Shto te të preferuarat
2001' Hyundai Accent

€1,550

2001' Hyundai Accent

I skaduar13 Qershor 2022, Mallakastër

Benzinë 20000 km  Mekanike  E bardhë 

Hyndai Accent 1.3 Benzin Viti 2001 Kamjo Manual 5+R Letra te paguara deri Dhjetor Me kodisjoner A\C 260.000 mij km Gjendje Xhenerike shum te mir … 

Shto te të preferuarat
2010' Volkswagen Golf

€7,500

2010' Volkswagen Golf

I skaduar9 Janar 2022, Mallakastër

Naftë 20000 km  Mekanike  E zezë 

Shitet VW golf 6 Look GTI 

Shto te të preferuarat
2006' Mercedes-Benz E 280

€6,800

2006' Mercedes-Benz E 280

I skaduar20 Maj 2021, Mallakastër

Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

Shitet Mercedes Benz E 280 Avangard Evo , i sapo ardhur nga Gjermania dhe me Tvsh te paguar , me 264000 km origjinal dhe me … 

Shto te të preferuarat
2010' Volkswagen Golf

€9,000

2010' Volkswagen Golf

I skaduar26 Janar 2021, Mallakastër

Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

Mercedes a class a160 a170 a200 a150 b200 b180 bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota jaris yaris auris avensis corolla honda nissan jaguar … 

Shto te të preferuarat
1989' Mercedes-Benz 250

€2,500

1989' Mercedes-Benz 250

I skaduar15 Janar 2021, Mallakastër

250 cc, Naftë 123457 km  Mekanike  

Mercedez-Benz 250 makina eshte ne gjendje 100% e kompletuar sedilje meshin vaji filtra te nderruara ne kohe 4 goma te reja shitet per arsye emigrimi. 

Shto te të preferuarat
2012' Opel Astra

€7,000

2012' Opel Astra

I skaduar18 Gusht 2020, Mallakastër

1700 cc, Naftë 113000 km  Mekanike  E zezë 

Per detaje te mëtejshme mund te me telefononi 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine