Gjeni Makinat 

Makinat në Kukës

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Renault Scenic

  €2,200

  2002' Renault Scenic

  24 Janar 2021, Kukës

  Naftë 25000 km  Mekanike  E zezë 

  2200 euro i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW 530

  €4,400

  2005' BMW 530

  18 Janar 2021, Kukës

  Benzinë 10000 km  Automatike  

  Cmimi i diskutueshem ! Nuk bej nderrim 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz 350

  €7,400

  2008' Mercedes-Benz 350

  4 Dhjetor 2020, Kukës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 25000 km  Automatike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' BMW X6 M

  €12,700

  2010' BMW X6 M

  28 Nëntor 2020, Kukës

  Benzinë 170000 km  Automatike  E zezë 

  tel +38349116515 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Skoda Octavia

  €4,200

  2007' Skoda Octavia

  I skaduar7 Shtator 2020, Kukës

  Naftë 250000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet skoda octavia 1.9 tdi 4x4 manual 6+R shum ekonomike 4,5 litra n autostrad 6-7 n qytet e sapo ardhur nga zvicrra kilometra origjinale me … 

  Shto te të preferuarat

 • 1988' Toyota Land Crusier

  €3,800

  1988' Toyota Land Crusier

  I skaduar5 Shtator 2020, Kukës

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Akasino 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz 270

  €4,200

  2004' Mercedes-Benz 270

  I skaduar4 Shtator 2020, Kukës

  Naftë 25000 km  Automatike  

  makina esht me letra per ni vit ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo.lloj prove 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz B 180

  €3,500

  2006' Mercedes-Benz B 180

  I skaduar19 Gusht 2020, Kukës

  Naftë 25000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet B CLASS 200 nafte me dokumenta te rregullta deri ne prill 2021. Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike si dhe estetike. … 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Jeep Model Tjetër

  €2,900

  2004' Jeep Model Tjetër

  I skaduar13 Gusht 2020, Kukës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  vetura gjindet ne Kosove 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz Vaneo

  €2,000

  2004' Mercedes-Benz Vaneo

  I skaduar6 Gusht 2020, Kukës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 30000 km  Mekanike  

  Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania,ne gjendje te mire benzine gaz edhe ne libreze te gjermanise 6+1 makina vetem shitet makina eshte pa dogane … 

  Shto te të preferuarat