Gjeni Makinat 

Makinat në Kukës

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Caddy

  €3,200

  2006' Volkswagen Caddy

  21 Nëntor 2019, Kukës

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  Shitet caddy 1.9 TDI nafte viti 2006 pa dogan i sapo ardhur nga suedia ne super gjendje motorike xhenerike si dhe ne llamarin me klima ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Sharan

  €5,400

  2004' Volkswagen Sharan

  3 Tetor 2019, Kukës

  Naftë 200000 km  Automatike  Blu 

  VW SHARAN TDI viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dhe te paguara deri me 25/6/2020, ngjyra blu e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Audi A6

  €7,700

  2005' Audi A6

  29 Shtator 2019, Kukës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Automatike  

  Audi A6 S-Line 2.4 Benzine/gaz kamio automat 8G tronic(8marshe) tapiceri lekure pasqyra me palosje buton bagazhi Sensor parkimi origjinal Butona ne timon navigator disce S-line18 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz E 220

  €5,200

  2003' Mercedes-Benz E 220

  28 Shtator 2019, Kukës

  Naftë 300000 km  Automatike  

  Mercedez Benz E220, makina eshte shum e paster si jasht edhe brenda , ka 7 muaj qe ka ardh ne shqiperi letrat i ka deri ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Subaru Trezia

  €2,800

  2011' Subaru Trezia

  24 Shtator 2019, Kukës

  Benzinë 100000 km  Mekanike  

  Shitet vetura e ardhur nga zvicrra Pa dogan me km 111.000 me liber Gjendje shum te mir Gjendet ne Prishtine Kosove Me targa zvicrrane e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €3,999

  2006' Volkswagen Passat

  15 Shtator 2019, Kukës

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  VW PASSAT COMFORTLINE. NDODHET NE KUKES MOTOR 1.9 TDI — 77kw SUPER EKONOMIK. VITI FUND 2005, MODEL 2006 KLIMATRONIK -- DUAL MODE -- DY ZONALE. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW X5

  €8,800

  2005' BMW X5

  30 Gusht 2019, Kukës

  3000 cc, Naftë 136000 km  Automatike  Blu 

  Eshe ne gjenje shum te mire me targa angleze 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €3,500

  2006' Volkswagen Passat

  I skaduar20 Gusht 2019, Kukës

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Passat 2.0 tdi Viti : 2006 Karburanti : Nafte Kambio Automatike/Steptronic Kilometra : 141 mije milje ose 226 mije kilometra origjinale mund ta kontrrolloni ku ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,200

  2001' Volkswagen Passat

  I skaduar12 Korrik 2019, Kukës

  Naftë 20000 km  Mekanike  E zezë 

  Makine eshte ne gjendje shume te mire e sapo targuar,te gjitha setviset e bera ne gjermani.Eshte siq shihet ne foto.Per me shume +355685040555 Makina vetem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Golf

  €3,700

  2001' Volkswagen Golf

  I skaduar11 Korrik 2019, Kukës

  Naftë 20000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike me sherbime te sapo bera vaj filtra dhe te gjitha sherbimet e tjera,Motorr V6 Benzine 4x4 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj