Makinat në Gramsh

2007' Hyundai Santa FE

€6,700

2007' Hyundai Santa FE

3 Dhjetor 2022, Gramsh

Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

HYUNDAI SANTA FE NE GJENDJE SHUME TE MIRE,KAMBIO AUTOMATIKE,MOTORR 2.2 NAFTE , VITI 2007. MAKINA KA 4 VJET NE SHQIPERI E PERDORUR NGA NJE PERSON … 

Shto te të preferuarat
2011' Mercedes-Benz E 200

€9,000

2011' Mercedes-Benz E 200

I skaduar25 Shtator 2022, Gramsh

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

Shitet E - Class, motorr 200 nafte Blueefficiency,viti 2010 ne leje qarkullimi,kambio automat,me 2 celsa. Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi,eshte ne gjendje perfekte.Shume … 

Shto te të preferuarat
2010' Mercedes-Benz E 200

€9,000

2010' Mercedes-Benz E 200

I skaduar11 Shtator 2022, Gramsh

Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

Shitet E - Class, motorr 200 nafte Blueefficiency,viti 2010 ne leje qarkullimi,kambio automat. Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi,eshte ne gjendje perfekte.Ky cmim eshte … 

Shto te të preferuarat
2005' Volkswagen Phaeton

€4,500

2005' Volkswagen Phaeton

I skaduar3 Mars 2022, Gramsh

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

Phaeton 3.0 nafte (pa takse luksi).Cmimi pak i diskutueshem.Faleminderit. 

Shto te të preferuarat
2004' Volvo Xc 90

€6,000

2004' Volvo Xc 90

I skaduar14 Dhjetor 2021, Gramsh

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Automatike  Gri 

Volvo XC-90, 2.5 benzine/gaz te shenuar ne leje qarkullimi.Thjesht ne gjendje perfekte.Nderrohet me makine tjeter automatike,veture ose fuoristrade + - diferencen.Me nderrim cmimi eshte 7000 … 

Shto te të preferuarat
2006' Audi A3

€3,500

2006' Audi A3

I skaduar3 Mars 2021, Gramsh

Naftë 5000 km  Mekanike  Gri 

Kontakt Instagram, Facebook: Alca_auto 

Shto te të preferuarat
2005' Mercedes-Benz CLS 320

€9,000

2005' Mercedes-Benz CLS 320

I skaduar10 Janar 2021, Gramsh

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

 

Shto te të preferuarat
2004' Mercedes-Benz A-Class

€3,500

2004' Mercedes-Benz A-Class

I skaduar30 Tetor 2020, Gramsh

1600 cc, Naftë 2800000 km  Mekanike  

Makina eshte shum e mir mbajtur , motorrikisht dhe xhenerikisht. E sapo targuar me letra der ne tetor2021 si dhe me sig shtes minikasko. Shitet … 

Shto te të preferuarat
2004' Mercedes-Benz A-Class

€3,500

2004' Mercedes-Benz A-Class

I skaduar29 Tetor 2020, Gramsh

1600 cc, Naftë 280000 km  Mekanike  

Makina eshte ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike. E sapo kolauduar me afat tetor2021, si dhe me shtes sig kasko. 

Shto te të preferuarat
1998' Ford Fiesta

Të diskutueshme

1998' Ford Fiesta

I skaduar6 Janar 2019, Gramsh

1200 cc, Benzinë  Mekanike  E kuqe 

 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine