Gjeni Makinat 

Makinat në Dibër

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Ford Focus C-Max

  €3,800

  2006' Ford Focus C-Max

  22 Mars 2019, Dibër

  1600 cc, Naftë 237000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,e pa perdorur ne shqiperi .shitet per mos perdorim.Jepet me çdo garanci qe kerkon klienti. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Fiat Grande Punto

  €2,800

  2005' Fiat Grande Punto

  25 Shkurt 2019, Dibër

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Mekanike  

  Shitet FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZINE/GAZ super ekonomike. Gjendje e shkelqyer. IMPJANTI LANDI RENZO I VENDOSUR NE ITALI. Sensor parkimi origjinale. Shume e paster brenda ... 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  1995' Mercedes-Benz C-Class

  10 Janar 2019, Dibër

  2200 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Peugeot 607

  €1,500

  2003' Peugeot 607

  I skaduar25 Dhjetor 2018, Dibër

  2200 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike ,Me letra te paguara deri ne shtator te 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Fiat Punto

  €1,400

  2003' Fiat Punto

  I skaduar25 Dhjetor 2018, Dibër

  1200 cc, Benzinë 148000 km  Mekanike  Gri 

  Fiat punto 1.2 benzine vitprodhimi 2003 ne gjendje shum te mir motorike 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  1998' Mercedes-Benz 220

  I skaduar7 Nëntor 2018, Dibër

  2500 cc, Naftë 250 km  Automatike  Gri 

  Shitet benc 220 me letra sherbime te bera gjendje shume te mire Cmimi 3.5 milion nafte nk dua telefonata kot ose tallje dua bleres serioz 

  Shto te të preferuarat

 • €3,900

  2006' Volkswagen Passat

  I skaduar28 Gusht 2018, Dibër

  Naftë 20000 km  Mekanike  E zezë 

  Volswagen Passat High Line naft 2.0 tdi(140kf). Dhjetor i 2005. Shum ekonomike 6 litra 100 km. 4 Goma te reja te porsa vena si edhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Fiesta Me dogane te paguar

  €3,500

  2008' Ford Fiesta Me dogane te paguar

  I skaduar22 Qershor 2018, Dibër

  Naftë 125 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Passat

  €3,500

  2001' Volkswagen Passat

  I skaduar24 Maj 2018, Dibër

  1900 cc, Naftë 154355 km  Mekanike  Gri 

  makina shitet 3500 euro .cmimi pak i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Fiat Croma

  €2,300

  2006' Fiat Croma

  I skaduar19 Prill 2018, Dibër

  1900 cc, Naftë 2000800 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte e ardhur nga gjermania letrat deri ne shkurt 2019 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj