Gjeni Makinat 

Makinat në Dibër

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1993' Mercedes-Benz 200

  €1,255

  1993' Mercedes-Benz 200

  I skaduar26 Maj 2020, Dibër

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  Cmimi i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Opel Astra

  €2,930

  2006' Opel Astra

  I skaduar26 Maj 2020, Dibër

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Cmimi i diskutueshem mund te na kontaktoni ne viber dhe whats app 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz E 320

  €1,900

  2000' Mercedes-Benz E 320

  I skaduar17 Mars 2020, Dibër

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Me 3 celesa origjnal, km 260mije te vetat, 5.5 litra harxhon per 100 km autostrade 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz 220

  €2,500

  1999' Mercedes-Benz 220

  I skaduar16 Maj 2019, Dibër

  Naftë 25000 km  Mekanike  

  Mercedes benz 220 cdi viti 99 airbag abs srs asr Shitet ose nderohet me mercedes c klas te 94 

  Shto te të preferuarat

 • €1,500

  1985' Mercedes-Benz 200

  I skaduar21 Prill 2019, Dibër

  1900 cc, Naftë 2000 km  Mekanike  E kuqe 

  Benc 190D ne gjendje te mire me letra viti 85 per me shume info Kontakt ne nr e cel 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €1,800

  1999' Volkswagen Golf

  I skaduar2 Prill 2019, Dibër

  4000 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  Gri 

  golf 4 shum i mbajtur 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Focus C-Max

  €3,800

  2006' Ford Focus C-Max

  I skaduar22 Mars 2019, Dibër

  1600 cc, Naftë 237000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,e pa perdorur ne shqiperi .shitet per mos perdorim.Jepet me çdo garanci qe kerkon klienti. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Fiat Grande Punto

  €2,800

  2005' Fiat Grande Punto

  I skaduar25 Shkurt 2019, Dibër

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Mekanike  

  Shitet FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZINE/GAZ super ekonomike. Gjendje e shkelqyer. IMPJANTI LANDI RENZO I VENDOSUR NE ITALI. Sensor parkimi origjinale. Shume e paster brenda … 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  1995' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar10 Janar 2019, Dibër

  2200 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Peugeot 607

  €1,500

  2003' Peugeot 607

  I skaduar25 Dhjetor 2018, Dibër

  2200 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike ,Me letra te paguara deri ne shtator te 2019 

  Shto te të preferuarat