Gjeni Makinat 

Makinat në Berat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Mercedes-Benz 280

  €4,300

  2006' Mercedes-Benz 280

  12 Prill 2021, Berat

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 20000 km  Automatike  Gri 

  C class 4matick makina esht ne super gjendie me sherbimet e sapo bera te gjitha bateri te re ferrota par mbrapa kolektor ajri te sapo … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mercedes-Benz E 250

  €10,900

  2010' Mercedes-Benz E 250

  9 Prill 2021, Berat

  Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,000

  2006' Volkswagen Golf Plus

  24 Mars 2021, Berat

  Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

  Cmimi 4000€ i diskutueshem. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' BMW 320

  €2,500

  2003' BMW 320

  16 Mars 2021, Berat

  2000 cc, Naftë 300 km  Mekanike  E zezë 

  Okazion bmw 320 shum e paster si jasht dhe brenda me te gjitha letrat e sapo paguara bateri te re etj...2500€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf

  €4,300

  2007' Volkswagen Golf

  14 Mars 2021, Berat

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  VW golf5 1.6 benzin+gaz impiant landi renzo i montuar ne itali,model 2007,kamio manuale,209mij klm,navigator,pilotautomat,4xhama elektrik,klima,abs,airbag,disje alumi me 4goma te reja 100%,makina esht ne gjendje shum … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A6

  €6,100

  2006' Audi A6

  13 Mars 2021, Berat

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz

  €16,500

  2009' Mercedes-Benz

  10 Mars 2021, Berat

  Naftë 35000 km  Mekanike  Blu 

  kambio Manuale kondicioner 2zona clima Para mbrapa baxho xhami lart pilot automatik, dera para me korent ,vende 16+1 por ka mundsi ti shtohen prap vende,2 … 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz B 200

  €4,800

  2009' Mercedes-Benz B 200

  8 Mars 2021, Berat

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  SPORT EDITION ,195mij km sapo ardhur me dogane te paguar si dhe letra per nje vit.Makina eshte ne gjendje perfekte. Dsponon Abs,Esp,kondicioner,komanda ne timon,drita auto,pilot … 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Ford Ranger

  €10,500

  2013' Ford Ranger

  4 Mars 2021, Berat

  Naftë 130000 km  Mekanike  E bardhë 

  Ford Ranger 2.2 nafte , 4x4 , viti 2013 , 140mij km , kamio manual 6+R , kondicioner, 4+1 vendet , me letra te paguara … 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mitsubishi L200

  €5,800

  1999' Mitsubishi L200

  26 Shkurt 2021, Berat

  Naftë 200000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet mitsubishi L200 trojan me letra per 1 vit te paguara sherbime te gjitha te bera goma te sapovendosura makina esht ne gjendje shum tw … 

  Shto te të preferuarat