Gjeni Makinat 

Makinat në Berat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Nissan Navara

  €9,400

  2006' Nissan Navara

  8 Korrik 2019, Berat

  Naftë 15000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shitet nissan navara viti 2006 me liber sherbimesh ne ko makina me shum ko ka ndenjt ne garazh makina ka sensor dritash sensor shiu shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • €6,000

  2005' Volkswagen Phaeton

  1 Korrik 2019, Berat

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Automatike  E zezë 

  OKAZION!!Shitet ose nderohet Volkswagen Phaeton.Motor 3.2. Full opsion.Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp. 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz C 220

  €2,800

  2000' Mercedes-Benz C 220

  6 Qershor 2019, Berat

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet Mercedes benc c klas 220 cdi viti 2000 kambio automat pilot automat kondicioner disqe nr 16 me sherbime te bera letrat te paguara deri ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Passat

  €4,600

  2005' Volkswagen Passat

  17 Maj 2019, Berat

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  VW Passat , sedile gjysmeshin, viti 2005, 2000cc nafte, ne gjendje shum te mire , servise te bera , vaj filtra gjithashtu, kilometra 209000, per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €4,700

  2005' Mercedes-Benz C 220

  16 Maj 2019, Berat

  Naftë 200000 km  Automatike  

  viti fundi 2005 motor 2.2 nafte km.224.000 kambio automatike sistem Nav tel area condioner timon multi finksion cruis control drita xeno tapiceria meshin bezhe shume ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1993' Mercedes-Benz E-Class

  Të diskutueshme

  1993' Mercedes-Benz E-Class

  3 Maj 2019, Berat

  250 cc, Naftë 366000 km  Mekanike  E bardhë 

  MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE.KLIMA,KONDISJONER, SOB MGROHJE,ETJ.DISPONON SENDILE PORTATIVE NE PJESEN E BAGAZHIT.PER LLOJIN E VET KA SHUM EKSTRA.ME TE GJITHA SHERBIMET SIPAS NEVOJES.MAKINA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Fiat Bravo

  €3,800

  2007' Fiat Bravo

  27 Prill 2019, Berat

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Fiat bravo 1.9 nafte viti 2007 sherbime te gjitha te bera .ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike kamje manuale dhe pilot automatik shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' BMW X5

  €5,000

  2001' BMW X5

  23 Prill 2019, Berat

  Naftë 300000 km  Automatike  

  BMW X5 ME SERVIS TE SAPO KRYER,GOMA TE REJA,NAVIGATOR,6 DISQE,SENDILJE ELEKTRIKE,SENDILJET MBRAPA MUND TE ULEN DHE BAGAZHI ZMADHOHET,TELEVIZOR,RADIO, KONDICIONER AUTO,CRUISE CONTROL,KOMANDA NE TIMON,DSC,MAKINA KA LIBER ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf

  €5,900

  2004' Volkswagen Golf

  I skaduar9 Prill 2019, Berat

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 130000 km  Automatike  E gjelbër 

  Golf 5 , Automat , Sedile meshini me ngrofje(levizje elektronike), Klima , Fenera kseno-bikseno me larese ,sensora parkimi prapa,pilot automatik,fshirese xhami automat, Navi madh origjinal ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €5,700

  2005' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar2 Prill 2019, Berat

  Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

  C220 sport edition viti 2005 nafte.kambio automat.vaj filtra te nderuara.vaj kambio i nderuar.disqe pas me te gjere.gomat te katra te reja.nje lule.dok dhjetor 2019.cdo sherbim ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj