2010' Honda Ridgeline photo #1
2010' Honda Ridgeline photo #2
2010' Honda Ridgeline photo #3
2010' Honda Ridgeline photo #4
2010' Honda Ridgeline photo #5
2010' Honda Ridgeline photo #6
6 foto

2010' Honda Ridgeline

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,800
Publikuar 15 Prill 2024ID: GnNP2x

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2010' Honda Ridgeline

🔱 Honda Ridgeline Wd 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 3.5
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Benz Gaz
🔹️Viti i prodhimit 》 2010
🔹️Cmimi 》12.800
🔹️Pershkrimi 》Honda Ridgeline 4x4 e sapo targuar dhe me letra te paguara per 1 vit, makina eshte 100% gaz (impjant Landirenzo), ne gjendje shume te mire xhenerike dhe shume e paster estetikisht. Sedilje me memorie dhe ngrohje, kamera, navi me dvd me touch, baxho, goma te reja, etj...

Support Ukraine