Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Honda Pilot

€10,500
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

HONDA PILOT 3.5 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE
CMIMI: 10.500€ I DISKUTUSHEM (MUNDESI NDRRIMI)
TEL: 0698948611
SUPER GJENDJE
FULL OPSION
7+1
FULL SERVIS
PA TAKSE LUKSI
3.5 BENZIN
BEHET 100% ME GAZ
VITI PRODHIMIT 2011
190.000 MILJE ORIGJINALE
BAXHA XHAMI
TV
KAMBIO AUTOMATIKE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
PILOT AUTOMATIK
SPORT EDITION
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA
DISQE ORIGJINALE
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 29 Nëntor 2022
Support Ukraine