Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Honda CR-V

€7,000
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

HONDA CR-V 2.2 NAFTE 4x4 MANUALE 6+1 VITI 2006 ME 145.000 KM TE QERTIFIKUARA ME GARANCI TEK NOTERI NE SUPER GJENDJE EKONOMIKE SHUME E RUAJTUR DY QELSA MAKINA NUK KA NEVOJE PER ASNJE INVESTIM GOMA TE REJA TE MONTUARA TANI ME SHERBIME TE BERA ME FATURA NE ZWICER SAPO ARDHUR ME DOGANE DHE LETRA TE PAGUARA XHAMA TE ZINJE NE LEJE PER 5 VITE

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Janar 2023
Support Ukraine