Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Dodge Challenger

€9,500
2012' Dodge Challenger photo #1
2012' Dodge Challenger photo #2
2012' Dodge Challenger photo #3
2012' Dodge Challenger photo #4
2012' Dodge Challenger photo #5
2012' Dodge Challenger photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet : Dodge Charger SX shum i vecante
Viti 2012
▪️125.000 milie (kilometra me garanci te plote)
▪️Motorri 3.6 benzine V6( Ideal per tu konvertuar ne 100% gaz sipas deshires)
300 Hp
▪️Kambio automatic 8G
▪️Ndezje me pult mga distanca.
▪️Key less, ndezje START/STOP
▪️Monitor touch screen 8.2 inch original qe funksionon si
kompjuter dhe kontrollon cdo gje makines.
▪️Alpine sound system
▪️Sedilje me ngrohje/ftohje.
▪️Makina eshte ne gjendje Perfekte per ana motorrike, teknike dhe vizuale 10/10 nuk ka nevoj per asgje . E sapo ardhur , me dogane te paguar gati per targa.
I gatshem per cdo lloj kontrrolli ne serviset tuaja te besuara dhe prove
Cmimi okazion 9500 euro
Mundesi nderrimi
Vetem telefonata serioze dhe njerez vertet te interesuar,Flm.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Prill 2023
Support Ukraine