Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Daihatsu Sirion

€3,800
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Daihatsu Siron 1.3 benzin-vp 2006 -kamjo automat-motor toyote dhe kamjo me vaj.

Support Ukraine