Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Daihatsu Materia

€5,500
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

DAIHATSU MATERIA
MOTOR 1.5 BENZIN ME ZINXHIR
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
VITI 2011 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA
ME DOGAN TE PAGUAR
JAPAN AUTO TE GJITHA PJESET TOYOTA
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZI ORIGINAL
SEDILJE LEKURE
DISQE ALUMIN
GATI PER TARGA

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Janar 2023
Support Ukraine