Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Daihatsu Materia

€4,900
2011' Daihatsu Materia photo #1
2011' Daihatsu Materia photo #2
2011' Daihatsu Materia photo #3
2011' Daihatsu Materia photo #4
2011' Daihatsu Materia photo #5
2011' Daihatsu Materia photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
JAPAN AUTO
MOTOR KAMJE TOYOTA YARIS
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN
MOTOR 1.5 ME ZINXHIR
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Prill 2023
Support Ukraine