Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Daihatsu Materia

€4,700
2009' Daihatsu Materia photo #1
2009' Daihatsu Materia photo #2
2009' Daihatsu Materia photo #3
2009' Daihatsu Materia photo #4
2009' Daihatsu Materia photo #5
2009' Daihatsu Materia photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR GJENDJE PERFEKTE
JAPAN AUTO
TE GJITHA PJESET TOYOTA YARIS
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
MOTOR 1.5 ME ZINXHIR
XHAMA TE ZI ORIGINAL
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
AMBJENT LIGHTS
KONDICIONER, ABS ESP
GATI PER TARGA
SHITET NDERROHET
MUNDESI NDRRIMI

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Mars 2023
Support Ukraine