Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Dacia Sandero

€10,000
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Dacia Stepway Viti i prodhimit 2017 1.5 Dizel ne gjendje te shkelqyer me liber sherbimesh te gjitha sherbimet te bera ne kohen e duhur tek DACIA makina esht shum ekonomike HARXHON 3.5 L per 100 KILOMETRA ka buton ekonomik edhe fiket dhe ndizet ne trrafik ka dhe buton qe e caktivizon. Cmimi i Diskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 28 Dhjetor 2022
Support Ukraine