Shto te të preferuarat

2012' Dacia Sandero

€5,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Dacia Sandero në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 85000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihet targat dhe siguracioni. Per me teper informacion, mund te na vizitoni ne piken tone ne sheshin Ish-Shqiponja, Tirane ose: dergoni email ne auto999tirane@gmail.com / telefononi ne numrat: 0692094999, 0684094999.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Shtator 2020