Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Chevrolet Lacetti

€2,200Disk.
3 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer
Mosha: 17 vjet
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: Blu
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik
I jashtëm: Goma të reja, Goma premium
Sigurie: Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD

makina eshte ne gjendje shume te mire, pa asnje difekt dhe perdorur vetem nga nje person...

  • 069Tregoni telefonin
  • indrit mino
  • Vlorë
  • 6 Gusht 2022
Support Ukraine